"תערוכת הבוגר", תערוכת בוגרי מגמות האמנות בתיכונים מכל רחבי הארץ של שנת הלימודים תשע"ז תתקיים בתאריך 20.10, יום שישי, שעה 11:00, בבית ספר בסיס לאמנות, הרצליה.

יצירה של יאנה אסקין


התערוכה מתקיימת זו השנה השנייה ומאפשרת הצצה לפרויקטים רבים בהם עסקו התלמידים בשנת הלימוד האחרונה, בין העבודות יהיה ניתן להתרשם מעבודות ציור, פיסול, צילום, וידאו ארט, הצבות תלויות מקום ועוד.

יצירה של יעל גרושקו

את הוד השרון מייצגים חמישה בוגרי מגמת האומנות מתיכון רמון בהוד השרון: החמישה: יאנה אסקין, יעל גרושקו, נוי מתוקי, נוי נחום ועומר צרור. 

"תערוכת הבוגר" הינה תערוכת בוגרים של תלמידי מגמות האמנות של שנת תשע"ז מכל רחבי הארץ, והיא תוצג למשך שבוע בבית ספר בסיס לאמנות בהרצליה, ותתפרש על כל קומות הבניין, כיתות הלימוד, הסדנאות והגלריה לאמנות.

יצירה של נוי מתוקי

בית ספר בסיס לאמנות שם לעצמו למטרה לעודד ולתמוך בסטודנטים הרואים את עתידם באופן פעיל בעולם האמנות, באמצעות כך בית הספר מקדם חממה לטיפוח אמנים ומעניק במה לבוגרי מגמות האמנות מרחבי הארץ על מנת שיזכו בחשיפה משמעותית וראויה מחוץ לכותלי בית הספר בו למדו.

יצירה של נוי נחום

פרופ' יעקב דורצ'ין, ראש בית-הספר בסיס לאמנות: "לתערוכת הבוגר הנערכת בבית-הספר בסיס לאמנות חשיבות רבה; בעצם קיומה היא מעגנת הישגים ודאיים של הצעירים ותוקעת טריז ברצף הצפוי והרגיל של החיים, היא מכוננת מצב עניינים, שהוא סיכום של מאמץ, אבל היא גם התחלה חדשה, והיא למשתתפים רקורד וציון דרך.

יצירה של עומר צרור

במסגרת נעילה התערוכה יתקיים בתאריך 27.10, יום שישי, בין השעות 11:00 – 14:00, אירוע מיוחד בו יוקרן מקבץ סרטי אמצע של בוגרי מגמות קולנוע.