פיצה של נונו (צילום: דניאל לילה)

ספק גדול אם דובב לוינסון ויקי בונה, הבעלים והמייסדים של נונו בהוד השרון, צפו לכזו הצלחה משגשגת ומהירה. ובכל זאת, היה להם בטחון גדול במסעדה שלהם, מסיבות מעוררות תיאבון.

למי שלא מכיר, נונו והקונדטוריה הסמוכה אליה מימי, הפכו למטאור בשמי הקולינריה הישראלית, ושלא במפתיע. מספיק להיות שם, כדי לחוות שכל מה שעושים שם הוא קצת הרבה מעבר לסטנדרט. בשבוע שעבר, נפתחה חנות המפעל של נונו ומימי בכפר סבא (רחוב המוביל 6, 17:30-7:30), והציפייה ממנה שכמו אחותיה הקטנות גדולות, גם היא תהפוך למוקד עליה עבור כל מי שמעוניין באוכל טוב.

חנות המפעל תמכור את כל מוצרי המאפה, על הקוראסונים, הדנישים והלחמים (גם ללא גלוטן), שאנחנו מכירים ממימי ונונו, ומדובר במגוון רחב מאוד. בנוסף, יימכרו בחנות פוקצ'ות, סלטים, עוגות וכריכים. ואם זה לא מספיק לכם, הרי הנה הפצצה האמיתית – הפיצות של נונו. מי שלא טעם – לא יודע מה הוא מפספס. אל כל הסיפור הזה תצטרף הגלידה האיכותית של המקום, כשלצידה יינות ובירות.

נונו (צילום: דניאל לילה)

דובב, מה בדיוק ההבדל בין נונו לבין מימי, בית הקפה שפתחתם בכפר סבא?

"מה שפתחנו בכפר סבא זה את חנות המפעל. הכוונה היא לכל המוצרים של מימי, פלוס תנור איטלקי של נונו. בו אנחנו עושים את הפיצות שלנו ועוד כל מיני מנות כמו ניוקי א-לא רומאנה ותפוחי אדמה, אבל לא מדובר במסעדה. זה שילוב של בית קפה של המוצרים של מימי, עם מנות נוספות".

הכוונה היא בעצם למשהו קצת אחר.

"כן, פה אנחנו בעצם מייצרים את כל המוצרים עבור נונו ומימי. זו הקונדטורייה והמאפיה שלנו. ופתחנו פה את חנות המפעל. זה משהו מאוד מרשים. זה מטבח ארוך שמתחיל בטאבון ועובר לפטיסיירי, לכל הקינוחים האישיים שלנו. ומשם זה עובר לפוקצ'ות, לכריכים, לסלטים ולמאפים. ובנוסף לזה גלידות, קפה, יין הבית ובירה".

"יש לציין, למקום הזה יש המון מקומות ישיבה בפנים ובחוץ, כולל בר לפיצות. אני מצפה ומקווה שהוא יתפוס כמקום בילוי לייט נייט. יש פה חנייה חופשית, ואני רואה מצב בו אנשים יבואו לפני בילוי ואחרי בילוי לשתות בירה או יין ולאכול פיצה, ואז הוא יהיה פתוח 24 שעות. כרגע אנחנו בתקופת הרצה אז אנחנו פתוחים רק מ-7:30 עד 17:00, אבל מיום ליום אנחנו נגדיל בזה. ככל שנרגיש יותר בטוחים".

עוגת פירות יער של נונו (צילום: דניאל לילה)

אנחנו מדברים פה על קונספט שהוא פחות מוכר בארץ.

"נכון, אני לא מכיר כזה מקום בארץ. הוא ידבר אל הרבה קהלים. גם לקהל מהשכונה שרוצה קפה טוב. גם לקהל שרוצה לקנות את העוגה שלו לארוחת שישי, וגם לקהל שעובד במשרדים פה ליד, והם כבר גילו אותנו מהר. מקהל צעיר שרוצה לבלות בלילה ועד למשפחות שרוצות לאכול פיצה עם גלידה, ולסגור סיפור".

בקשר לנונו. מהר מאוד הפכתם לאחת המסעדות המוצלחות באיזור. איך אתה מסביר את זה?

"אנחנו הלכנו על משהו גדול. מוצר טוב. חפרנו לעומק, היינו באיטליה. אנחנו לא מתפשרים על חומרי גלם. הולכים על החומרים הכי טובים שיש. הקמח של הפיצה שלנו איטלקי, והעגבניות איטלקיות – הכל אמיתי והמוצרלה היא מוצרלה. מקפידים על הפרטים הכי קטנים. אפילו דוידה, השף שלנו הוא איטלקי, והוא התחתן עם כפר סבאית ועשה עלייה".