אחרי שפתחה את הסניף הראשון שלה בדרך מגדיאל 5, והותירה אותו לזכיין אילוז'ין. רשת הגלידריות גולדה תפתח סניף נוסף בהוד השרון ביום שלישי הקרוב (30/7) בדרך רמתיים 24 (מול לנדוור). 

גלידה זוהרת. צילום: אפיק גבאי

במקום יציעו מעבר להיצע המוכר, גם גלידה באווירת וינטג' עם טעמים משתנים כמו: עראק מנטה, קרם קטלנה, מסקרפונה ריקוטה עם תותים ושוקולד לבן, הרשי'ז עם שוקולד לבן ופצפוצי אוראו,  היער השחור ועוד. בנוסף מציעים בגלידריית גולדה גלידות טבעוניות ללא שומן, על בסיס סויה.

ההפתעה הצפויה לתושבי העיר היא פופ-אפ ייחודי וזוהר של רשת "גולדה" שיסתובב בין מספר סניפים ברחבי הארץ ועכשיו גם בהוד השרון. 

הטרנד החם של גלידות זוהרות התגלה באוסטרליה ומשם התפשט למדינות רבות בעולם, ובהן אנגליה, יפן, ארה"ב, פיליפינים וברזיל והפך להצלחה מסחררת. בעוד שבעולם מגיע הצבע הזוהר מחלבון המדוזה, הרי שבישראל, מטעמי כשרות, מופק הצבע מויטמין B. ויטמין זה ניחן בסגולות בריאותיות ומסייע בחילוף חומרים ומזין את העור והשיער. להעצמת אפקט הזוהר, יציבו בגולדה חדר חושך מיוחד מחוץ לסניף בו תוכלו לרכוש את טעמי הגלידה, חלקם מבוססי שמנת וחלקם סורבה, שנרקחו במיוחד. הגלידות הן  מחומרים טבעיים וללא חומרים משמרים ותעשייתיים כלשהם.

צילום: יח"צ

בין הטעמים הזוהרים תוכלו למצוא לימונענע, קוקוס מנגו, קוקימן, שוקולד לבן ותותים ועוד. מחיר כדור זוהר בחושך החל מ 16 שקלים.