הבשורה של משרד התחבורה לפיה החל מה-21.1.19 נצטרך להגיע לאוטובוסים עם כרטיסי רב קו טעונים, הכניסה לא מעט מיושבי התחבורה הציבורית ללחץ. בכל זאת, עצם הידיעה שיש חובת כרטיס רב קו בקרב משתמשי התחבורה הציבורית, בעוד שרובנו התרגלנו לקפץ ולצאת מהאוטובוסים בעזרת השקל, יש בה כדי להדיר שינה.

עם זאת, היום (ב') הודיעו ממשרד התחבורה ל-"מיינט" כי בכל הנוגע להוד השרון ולכפר סבא שכנתה הרי שרפורמת הרב קו עדיין רחוקה, ועל אף העובדה שה"מהפכה" צפויה להתרחב גם אלינו, הרי שאין תאריך מוגדר להכנסת הרפורמה בעיר.

כאן מטעינים רב קו | צילום: המפה באדיבות המרכז למיפוי ישראל

ובכל זאת, לא רצוי להיות שאנננים לנוכח רצונו של משרד התחבורה להפסיק את התשלום במזומן באוטובוסים, ורצוי להצטייד בכרטיס הירקרק.

נכון לעכשיו, בהוד השרון עצמה נמצאת הנפקת כרטיס רב קו אחת בלבד בדרך רמתיים 35.

לגבי עצם אפשרויות ההטענה שלא במחשב או בסמארטפון (נתמך במכשירי אנדרואיד בלבד), להלן 13 תחנות ההטענה הפזורות ברחבי העיר על פי מפת ההטענה הממשלתית:

סופר הכיכר - כיכר מגדיאל, הכל בכיכר - ששת הימים 52, ברגע האחרון - חנקין 8, רכבת סוקולוב, רכבת נורדאו, סופר צמרת - דרך מגדיאל 36, מוסדות - עליית ה נוער 9, סונול - דרך רמתיים 59, דרך רמתיים 36, מתוק בעיר - אפק 1, מגדלי הוד השרון - החרש 4, צליל העמק - הבדיל 19, א.מ.י ביזנס סנטר - הנגר 24.

רב קו | צילום: רואי אלמן

להלן קישור להטענה דרך מחשב. כאמור הטענה מתאפשרת גם דרך הורדת אפליקצייה בחלק ממכשירי האנדרואיד.