התחרות הארצית לפסנתרנים צעירים הביאה גאווה גדולה להוד השרון. כל ששת התלמידים של המורה טניה קוזלוב זכו במקומות הראשונים ובמענקים גבוהים.

צילום: פרטי

נעה קפליושניק בת 13 זכתה במקום הראשון בקבוצת גיל 12 עד 15.  "הדרך שלה לא היתה פשוטה כי מהרגע שהיא התחילה להופיעה אחותה הקטנה הצטרפה לתחום הפסנתר", מספרת המורה קוזלוב. "הקטנה הייתה כל כך בולטת שנעה היתה מעט בצל, אבל השנה הזאת היתה השנה שלה. היא פרצה מאוד והנגינה שלה מאוד משכנעת. אחרי שהיא הופיעה בתחרות השופטים ניגשו אליי ואמרו לי בראבו. זה לא קורה בדרך כלל". 

האחיות נועה ושני

שני קפליושניק בת 8, האחות הקטנה, זכתה במקום הראשון בקבוצת גיל 8 עד 11. "בעצם זה אומר שעד שלא תעבור לקבוצת גיל הבאה היא לא תוכל להשתתף בתחרות. כשהיא קיבלה את המקום הראשון היא אמרה, אוף מה אני אעשה עכשיו? זה היה מאוד מצחיק. הבטחתי לה שנמצא לה תחרות אחרת. שני היא עילוי, מצפה לה עתיד מזהיר".

יעל קולדובסקי בת 16 זכתה במקום השני בקבוצת גיל 16 עד 18. "היא פסנתרנית מיוחדת והצניעות שלה גבוהה כמו רמת הכישרון שלה", אומרת המורה הגאה.

נדב וליה עין גל, שני אחים נוספים, מנגנים באותה קבוצת גיל 6 עד 11. נדב לקח פרס עידוד וליה לקחה את המקום השלישי. "זאת התמודדות לא קלה כששני אחים מתחרים זה בזה, אבל יש להם משפחה תומכת והם עושים את זה מאוד יפה".

הפסנתרנים עם המורה טניה

אלונה כספית בת ה-9 זכתה בפרס העידוד. "היא ממש פורשת כנפיים ומכוונת להצלחה, אני צופה לה הצלחה רבה בתחום.

"אני תמיד אומרת לתלמידים שלי שאנחנו מתאמנים כדי להיות נגנים מעולים ולא כדי לנצח בתחרויות, אבל בכל זאת אנחנו לא עוצרים ויש לנו יעדים רבים. אני מאוד גאה בהם. כולם זכו בפרסים וזה הישג יוצא דופן".

צילום: פרטי