כמידי שנה עורך ארגון הליונס הבינלאומי תחרות ציורים בינלאומית בה משתתפים ילדים בגילאי 11-13ממאות מועדוני ליונס ברחבי העולם.

מירב אמיתי עם סגן ומ"מ ראש העירייה, יגאל שמעון

ביום שלישי האחרון נערך בבית יד לבנים בהוד השרון טקס בחירת הציור הזוכה של ילדי העיר. במהלך האירוע הוצגו  58  ציורים של תלמידים מתשעה בתי-ספר בהוד השרון: יגאל אלון, ביה"ס הדמוקרטי,המגן, לפיד, רבין, תל"י מנחם בגין, רעות וביה"ס הירוק.

התלמידים ציירו את ציוריהם לנושא התחרות שנקבע השנה: "עתיד לשלום". חבר השופטים שמנה אומנים העוסקים בציור ובהבעה חזותית בחן את הציורים ובחר את מתוכם ארבעה ציורים שצוינו לשבח ועוד ארבע ציורים שזכו במקומו הראשונים. במקום הראשון זכתה פה אחד ציורה של מירב אמיתי תלמידת כיתה ו' בביה"ס הירוק. בנימוק כי "הציור מביע היטב את הרעיון והמוטיב של התחרות "עתיד לשלום" בשימוש מינימאלי בצורה וצבע.הציור מביע את הראיה לעתיד והחזון של חיבור בין עולמות מנוגדים, שחור ולבן, המתחברים לתוצאה אחת- שלום!"

מלבד התלמידים שהשתתפו הגיעו לטקס עוד עשרות משתתפים, בני משפחותיהם של המתמודדים, חבריהם של הציירים הצעירים, חברי מועדון ליונס הוד השרון, מנהלות בתי הספר והמורות לאומנות ומ"מ  וסגן ראש העיר יגאל שמעון שבירך את משתתפי התחרות במילים:" שלום מתחיל בבית, ממשיך בכיתה, בבית הספר , בעיר, במדינה ולבסוף בעולם כולו כאותו החזון של תחרות הציורים".

הציור הזוכה ישתתף בשבוע הבא בתחרות הארצית. הציור הזוכה בתחרות הארצית ישתתף בתחרות הבינלאומית של כלל מועדוני ליונס בעולם ויוצג יחד עם הפוסטרים הזוכים מכל המדינות בגלריות נחשבות בארה"ב למשך 10 חודשים ובמשך חודש ימים בבנייני האו"ם.