לא מוצאים את הדרך. מכבי הוד השרון | צילום: עמי עוואד, מכבי הוד השרון

בשנה שעברה הפעיל חנן הירשוביץ את קבוצת ההתקפה הקטלנית ביותר שהליגה הלאומית ידעה אי פעם. על אף שסיימה את העונה שעברה רק במקום ה-8 (מרחק 2 נקודות מהמקום הראשון), הוד השרון שברה את כל שיאי ההתקפה כשהיא רצה, יורה ופוגעת. אבל מה שהיה אז שייך להיסטוריה ואמש (ג') הגיעו הכחולים לבנים לאולם כפר בלום המיתולוגי למפגש מול הפועל גליל עליון/צפת, עוד קבוצה שיודעת לרוץ, לירות ולפגוע. איך זה נגמר? 73:108 למקומיים, 35 הפרש. תוסיפו לזה את העובדה שמדובר בהפסד הרביעי ברציפות של הקבוצה ותבינו שהמצב לא פשוט. 

באופן פרדוקסלי דווקא ג'ורדן וושינגטון, הזר החדש, היה הקלע המוביל של ההוד השרונים זה משחק שני ברציפות, כשוורנון טיל הבאנקר של הקבוצה סוגר משחק חלש של 12 נקודות בלבד. יותם שירן אף הוא הוסיף 12 ותומר פורת קלע 9 נקודות. הוד השרון פשוט לא הצליחה לעצור את הגליליים שתפסו יום משוגע וקלעו ב-57 אחוז מהשדה (אל מול 44 אחוז של הוד השרון) ו-50 אחוז מהשלוש (12 מ-24 מול ה-3 מ-21 של הוד השרון). רום גפן הוביל את ההפצצה הצפונית עם 20 נקודות כשלא פחות מ-7 שחקנים של הגליל קולעים ביותר מ-10 נקודות. 

יתר הקלעים להוד השרון: שגיא ארפי 7 נקודות, שי בסיס 6, אילן ברקוביץ', אלון ששון (9 ריבאונדים), ועומר כהן 3 כ"א, שון דניאל 2. כמו כן שותף: תום ספיר.   

בשלישי הבא תארח הקבוצה באולם עתידים את הפועל באר שבע וסטורם וורן. קל זה לא הולך להיות.