ורנון טיל. הפסד כואב | צילום: עמי עוואד, מכבי הוד השרון

לפני כחודש במסגרת גביע המדינה ניצחה הוד השרון בחוץ את מכבי רחובות, 110:112. מאז, הקבוצה של אבנר יאור לא הסתכלה אחורה, ואמש (ג') היא כבר רשמה את הניצחון החמישי ברציפות שלה והיא מסתכלת מלמעלה על כל הליגה הלאומית. ומה עם הוד השרון?

אתמול הגיעה מכבי הוד השרון למשחק בעתידים בידיעה שהיא פייבוריטית ברורה נגד הפועל כפר סבא האחרונה בטבלה. לכאורה משחק קל על הנייר. אבל ניירות לא משחקות משחקים, ולמעט הרבע הראשון, הייתה זו הצגה ברורה של הכפר סבאים שהחליטו להתחבר דווקא על חשבון השכנה.

הפציעות שוב השאירו את חותמם על הסגל של חנן הירשוביץ כשגם שון דניאל עם 5 נקודות באחוזים רעים וגם אילן ברקוביץ' (0 נקודות ב-11 דקות), שניים מהשחקנים הכי חשובים במערך של הקבוצה, מתקשים לבוא לידי ביטוי.

דווקא הזר החדש, ג'ורדן וושינגטון שלא היה אמור לשחק כלל, רשם משחק נאה עם 22 נקודות ו-5 ריבאונדים. מנגד, על רקע התבלטותו של וושינגטון ניבטה חולשתו היחסית של ורנון טיל, הבאנקר של הוד השרון שסגר משחק חלש יחסית עם 16 נקודות באחוזים רעים, 6 ריבאונדים ו-6 אסיסטים. בקיצור, גם את דרך רמתיים לא בנו ביום אחד.

יותם שירן עם 15 נקודות ו-7 ריבאונדים הוסיף משחק טוב, שכאמור לא הספיק לנוכח התרומה הדלה משאר הסגל. מנגד, נהנתה כפר סבא שלראשונה העונה חוצה את קו 75 הנקודות ממשחק אדיר של יונתן רבינוביץ' (17 נקודות, 4 אסיסטים, 3 ריבאונדים). הסנטר דאליס ג'וינר היה אף הוא טוב כשהוא מוביל את הירוקים עם 22 נקודות ו-9 ריבאונדים, ואפילו ביירון ווסלי שסבל מאחוזי קליעה נמוכים מתחילת העונה, סגר משחק מעולה עם 19 נקודות, 6 ריבאונדים ו-4 אסיסטים. 

יתר הקלעים להוד השרון: עידן סטולרו ותומר פורת 5 כ"א, אלון ששון 4, שי בסיס 3. כמו כן שותף תום ספיר.

יתר הקלעים לכפר סבא: יאיר קרביץ 11, איתן רוטנברג (10 ריבאונדים) 7, עידו דוידי 6, אוריאל טרוצקי 4. כמו כן שותפו גיא רושקין ויריב חג'ג'.