נבחרת הכדורסל של תיכון הדרים | צילום: עיריית הוד השרון
נבחרת תיכון הדרים בכדורסל תשחק בשבוע הבא בטורניר הגמר הארצי בגליל העליון. הנבחרת בהובלתם של המאמן חי דוידי והמורה איציק מיטרני, ניצחה בשבוע שעבר את תיכון בגין מראש העין בתוצאה 37:58, סיימה במאזן של 1:5 את הבית המוקדם ועתה תתמודד על הזכות לעלות לליגת העל לתיכונים.

מדובר בקפיצת מדרגה רצינית עבור מגמת הכדורסל בתיכון שעובדת זו השנה השניה בלבד ביחד עם מחלקת הנוער של מכבי הוד השרון, ובקפיצת מדרגה עבור ענף הכדורסל בכלל בהוד השרון. הטורניר בגליל יערך במתכונת של יומיים כשבכל יום תפגוש הנבחרת מספר נבחרות ארציות, ומי שתנצח בו יעלה כאמור לליגת העל.

במשך עשרות שנים נבחרת הכדורסל המובילה בעיר הייתה שייכת דווקא לתיכון מוסינזון, כשברוב שנותיו לתיכון הדרים כלל לא הייתה נבחרת כדורסל. ההישג הנ"ל משנה את התמונה.

איציק בן דור, מנהל רשות הספורט העירונית, אמר: "אנחנו מאוד שמחים שנבחרת הכדורסל של תיכון הדרים שעיריית הוד השרון משקיעה בה מזה מספר שנים, עלתה למשחקי הפלייאוף לליגת העל לכדורסל. זו גאווה עצומה למערכת החינוך העירונית ולתיכון הדרים בפרט. אנחנו נמשיך לתמוך בנבחרת זו הן בתקציבים, הן בקידומה על כל המשתמע מכך, כמו שאנחנו משקיעים בנבחרות אחרות במערכת החינוך בעיר". 

ספי צוק, יו"ר מחלקת הנוער של מכבי הוד השרון הוסיף: "זהו הישג היסטורי לתיכון הדרים. עצם ההגעה לטורניר הזה יחד עם הנהלת התיכון שנענתה לקריאתנו לשיתוף שחקני המועדון, מעיד על כך שהוד השרון על המפה גם בכדורסל תיכונים".