שון דניאל. הקבוצה מקבלת תוספת כוח | צילום: עמי עוואד, מכבי הוד השרון
קבוצת הכדורסל של מכבי סנו הוד השרון החתימה את נינו ג'ונסון (24, 2.06 מ') בתור הזר השני שלה לעונת 2017/18. כזכור הכחולים לבנים של חנן הירשוביץ החלו את משחקי טרום העונה עם הפורוורד האמריקני ג'ון פילדס. עם זאת, השידוך עם פילדס לא צלח והקבוצה נותרה בשבועות האחרונים ללא זר. ובכל זאת, נכון לעכשיו הקבוצה נראית נהדר עם שני נצחונות משני משחקים בליגה כשביניהם גם נרשם ניצחון בגביע המדינה נגד מכבי רחובות.

הקבוצה לא ויתרה, עם זאת, על איוש העמדה של הזר השני לצד ורנון טיל והחתימה את נינו ג'ונסון. ג'ונסון, בוגר מכללת סאות'איסט מיזורי, עמד על כ-10 נקודות למשחק ו-7 ריבאונדים בעונתו האחרונה במכללה (2014/15) המשחקת בליגת המכללות הראשונה. לאחר מכן שיחק ג'ונסון בליגה הפינית והיפנית, והשאלה הגדולה היא האם יצליח למלא את החלל שהשאיר אחריו הסנטר סטורם וורן, הזר הנהדר מהעונה שעברה שעבר להפועל באר שבע.

כך או כך בהוד השרון יכולים להיות מאוד מרוצים מפתיחת העונה, לאחר שפרשנים רבים לא נתנו להם סיכויים לשחזר את הצלחות העונה הקודמת. לפי איך שזה נראה כרגע, ובייחוד עם השתלבותם של שון דניאל, יותם שירן ועידו סטולרו, הרי שהקבוצה מאוד מזכירה את הקבוצה המלהיבה של העונה שעברה.

קבוצת כדורסל הנשים של המועדון המשחקת בליגה הארצית ניצחה במחזור השני את הפועל מעגן/זכרון 40:47 בחוץ. הקבוצה הפסידה במחזור הראשון לאעבלין.