סיימה עם הישראלים, רועה בשדות זרים. הוד השרון | צילום: עוז מועלם

עונת הכדורעף תחל בעוד כחודשיים, ובכל מה שנוגע לחזית הישראלית מוסינזון עשתה את שלה עם החזרתו של שחקן הבית ומכבי ת"א בעונה האחרונה, יוחאי דדון. עם זאת, השאלה הגדולה לגבי עד כמה גבוה תוכל להתעופף הקבוצה בעונה הקרובה, תלויה במידה לא מבוטלת בשני גורמים, הראשון איכות הזרים שתצליח להנחית, השני היא הצלחתו של המאמן החדש עדי גורן לחבר את החבורה.

 עדי, מה המצב של הסגל?

"הסגל הישראלי נסגר, זרים עוד לא. אני עדיין מחפש, בשלבים כאלה ואחרים. יש שחקן שצריך להחזיר לי תשובה סופית. אנחנו בשלב הווידיאו".

בעקרון אף אחד מהזרים של העונה שעברה לא אמור להשאר.

"לא, הקבלן קווין פוייר עזב למטה אשר, והמצליב פליפה מריאנו עבר לצרפת".

מה אתה מצפה מהעונה?

"השאיפה היא כמובן כמה שיותר גבוה, אני מקווה שנצליח למצוא שני זרים שיישדרגו אותנו ויישתלבו חברתית ומקצועית כמו שצריך, אז נוכל להסתכל יותר גבוה. אני מאמין שפחות ממקום רביעי יהיה אכזבה".

אבל זה גם המלכוד של הוד השרון תמיד, היא תמיד רביעית, אחרי 3 הגדולות ובפער ניכר מהשאר.

"כן, יש גם את מעפיל שאולי היא קבוצה יותר צעירה אבל גם די מוכשרת. כרגע סימן השאלה הוא על הזרים, אם נצליח למצוא שתי מציאות שיישדרגו אותנו, אז נוכל לפזול יותר למעלה".

זו הקבוצה הראשונה שאתה מאמן בבוגרים?

"בליגת העל כן. אימנתי בליגה הלאומית והארצית את בני הרצליה".

איך אתה מרגיש בתור מאמן חדש?

"אני מצפה לזה בקוצר רוח".

למה אתה שואף העונה?

"האמת שאחת השאיפות שלי, ומה שיהיה אחד מסממני הצלחה שלי זה לראות את מוסינזון עם כמות נכבדת של קהל, להמשיך את המומנטום של שנה שעברה. אנחנו גם ננסה לעשות כל מיני מהלכים ליצור באזז מסביב לקבוצה, ומבחינה מקצועית אני מקווה שיהיה כיף לבוא לראות כדורעף בהוד השרון".