סגירת מעגל של ממש נרשמה השבוע כאשר אנשי העסקים מקבוצות תדהר וירון שמש אחזקות הניחו ביחד עם ראש העירייה חי אדיב, אבן פינה לקומפלקס עסקים חדש שעתיד לקום בדרך רמתיים 96.

עומר שמש ז"ל (מימין) והדמייה של הבניין החדש | צילומים: באדיבות המשפחה, קבוצת תדהר

מגדל המשרדים החדש יקרא על שמה של תושבת העיר עומר שמש ז"ל, בתו של ירון שמש, שנהרגה בהתהפכות אוטובוס בנפאל לפני כ-4 שנים בהיותה בת 21 בלבד.

בין השאר יכלול בניין המשרדים החדש 10 קומות ששטח כל אחת מהן תתפרש על פני שטח של 1,100 מ"ר. קומת המסחר תתפרש על פני שטח של 620 מ"ר ובנוסף ימוקמו 220 מקומות חניה בבניין. במגדל עתידות לפעול 4 מעליות, והוא צפוי להיות הראשון מסוגו באיזור.

המגדל יכלול שטחי משרדים ומסחר להשכרה בסטנדרט גבוה טריפל A, עם עיצוב מוקפד של משרד האדריכלים ברעלי-לויצקי-כסיף. עובדי המתחם ואורחיו ייהנו מסביבת עבודה מתקדמת וסטייליסטית, שטח ציבורי ירוק צמוד, תשתיות ומערכות מתקדמות.

בפועל צפוי הבניין להוות הסנונית החדשה של חידוש הרחוב הראשי של העיר, בו מוטחת כבר שנים רבות ביקורת, עקב מצבו הרעוע.

דווקא דרך רמתיים המהווה את כרטיס הכניסה של העיר, נשארה הרבה מאחור ומעוטרת ברובה בבנייני מגורים משנות ה-70 וה-80 של המאה הקודמת. במובן הזה OMER HOUSE הוא בשורה של ממש.

הנחת אבן הפינה ל-Omert house | צילום: רונן טופלברג

מצולמים מימין לשמאל: מנכ"ל קבוצת תדהר- אודי שרביט, ראש עיריית הוד השרון- חי אדיב, אריה בכר נשיא קבוצת תדהר, ירון שמש מבעלי ירון שמש אחזקות, יו"ר קבוצת תדהר- גיל גבע וארי שפירא מבעלי חברת HOLD REAL ESTATE