שוב הובלה חדשה מתוכננת. מחד, אתם נרגשים לעבור לבית החדש, ולהפרד מזכרונות הבית הקודם, ומאידך, קצת חרדים מתהליך ההעברה. כמה יעלה, האם תוכלו לארוז את הכל בזמן לפני שהמשאית מגיעה ובאיזו חברת הובלות כדאי לבחור? אם אתם עוברים לעיר חדשה, לעתים עלות ההובלה גבוהה יותר - ותג המחיר עשוי לזנק. אך בשנה האחרונה אלפי משפחות גילו את היתרון של השיטה החדשה לבחירת חברת ההובלות שתלווה אתכם ביום המלחיץ הזה… שיטת המכרז.

>> לפתיחת מכרז חינמי להובלות בהוד השרון

האתר שמקל על התהליך

אתר GetMoving הופך את תהליך המעבר לחסכוני, ליעיל הרבה יותר, תוך בחירה של חברה בקליק. כיצד השיטה עובדת? משפחות או בעלי עסקים המעוניינים לעבור דירה מזינים את פרטי ההובלה:

  • נקודת המוצא (כולל הקומה)
  • נקודת היעד
  • מספר חדרים
  • הריהוט והחפצים העוברים עמכם
  • תאריך ההובלה והשעה בה תרצו לקבוע עם המובילים

תוך זמן קצר פרטים אלה מגיעים למספר חברות הובלה, שנבדקו היטב על ידי צוות האתר, ואתם מתחילים לקבל הצעות מחיר מהחברות השונות מבלי שפרטיכם האישיים נחשפים בפני חברות אלה. בניגוד להצעת מחיר טלפונית שקיבלתם מחברת הובלות שהזמנתם דרך האינטרנט או דפי זהב, הצעות אלה שקופות וסופיות. תוכלו לקרוא חוות דעת אותנטיות מלקוחות שהשתמשו בשירותי חברה זו בעבר, ולמצוא את חברת ההובלות המועדפת עליכם.

ומה קורה כאשר בחרתם חברה?

לאחר שבחרתם בחברת ההובלות המועדפת עליכם תקבלו סיכום הזמנה מסודר, הכולל את כל פרטי ההובלה והמחיר עליו סיכמתם ישירות לכתובת המייל שלכם. ביום ההובלה, אינכם צריכים לדאוג, החברה תגיע בשעה המיועדת ותבצע את ההובלה לשביעות רצונכם. מדוע? כי בעתיד גם אתם תוכלו לכתוב חוות דעת מפרגנת נוספת ולסייע לאחרים לבחור חברה מומלצת.

אילו שרותים נוספים מציע האתר?

מעבר לשרותי ההובלה אתר GetMoving מציע מגוון רחב של שירותים נלווים, על מנת להפוך את תהליך המעבר לקל יותר. משירותי אריזה, הזמנת ארגזים, אפשרויות אחסון הציוד (אם אתם עדיין לא עוברים לדירה חדשה, ונשארים במיקום זמני לתקופה ואף שירותי מנוף - במידה ואתם צריכים להעביר חלק מהציוד דרך החלון או מקומה גבוהה.

גט מובינג לוגו 

מי עומד מאחורי אתר GetMoving?

אתר GetMoving החל על ידי שלושה יזמי אינטרנט שהבחינה במצוקה גוברת והולכת של משפחות העובדות דירה (חלקן מדי שנה) ונאלצות להתמודד עם קשיים בדרך. הסיבה שבחרו שיטת המכרז, שהוכיחה את עצמה בתחומי תעשייה ושירותים נוספים בשוק הפרטי והציבורי, לצד היתרונות בסינון מראש של החברות המשתתפות במכרז, הפכה ליעילה במיוחד עבור משפחות הזקוקות לשירות במחיר אטרקטיבי, בשקיפות מלאה וללא שינויים של הרגע האחרון.

מעבר דירה קל ונוח, כנסו לאתר ופתחו מכרז בדקות ספורות ללא תשלום, וגלו את הנוחות והמהירות, לצד החיסכון הכספי הניכר בכל הובלה, פרי ידם של מפתחי GetMoving.