חברת ינוב, הבונה עם חברת AMY את פרויקט מגדלי הדר בהוד השרון, מדווחת כי בחודש וחצי האחרונים נמכרו 3  דירות מתוך 9 הדירות האחרונות שנשארו בפרויקט. מדובר במכירות בהיקף של 9,972,000 מיליון שקל. בין היתר נמכרה דירת 6 חדרים בשטח של 157מ"ר ומרפסת של 27 במחיר של 3,890 מיליון שקל.

צילום המחשה: אנטריס

פרויקט מגדלי הדר כולל 2 מגדלים בני 18 קומות עם 120 יח"ד על שטח של 19 דונם. הפרויקט נמצא כיום בשלב בנייה מתקדמים ולקראת סיום שלב השיווק. 
לדברי שגיא לנצ'נר, מנכ"ל ובעלים של חברת ינוב "מגדלי הדר הוא הפרויקט היחיד באזור ויש לו ביקוש גבוה מאוד. סיבה נוספת היא הנגישות התחבורתית של הפרויקט לאזור המרכז והיציאה מהעיר. בנוסף אנחנו רואים כי יש ביקוש לדירות גדולות ומיוחדות, בעיקר באזור הפרויקט המאופיין באוכלוסייה ממעמד סוציו אקונומי גבוה מאוד".

בין הדירות שנותרו לשיווק: דירת מיני פנטהאוז בשטח של כ-160 מ"ר עם מרפסת של 26 מ"ר במחיר של 3.950 מיליון שקל. הפרויקט, בתכנון האדריכל אמציה אהרונסון, יוקם בפינת הרחובות פשוש וטווס בדרום הוד השרון. תמהיל הדירות כולל דירות בנות 4 ו־5 חדרים במחירים של החל מ־2.5 מיליון שקל.

הפרויקט ממוקם בתוך שכונת רמות מנחם סמוך לבית ספר רבין, קניון מרגלית, פארק 4 העונות, מתחם עד 120 ומתחם הקאנטרי קלאב ונושק למתחם האגם והפארק האקולוגי. האזור מאופיין בבנייה צמודת קרקע בעלת אופי כפרי המשלבת שני מגדלי מגורים המהווים נקודת ציון בכניסה הדרומית לעיר. השכונה עשירה בשטחים ירוקים ופתוחים.