בחודש אוקטובר האחרון נפטרה חיה יחיאל מהוד השרון ממחלת הסרטן כשהיא בת 29 בלבד. חברותיה החליטו לארגן כנס להעצמה והאחדת נשים לזכרה. הכנס יתקיים ב-10.12 באולם קולנוע לב בעיר.

חיה יחיאל ז"ל

הכנס, המיועד לנשים בלבד, יכלול הרצאה עם בת גלים שער, אמו של גלעד שער, אחד משלושת הנערים החטופים. כמו כן היה הופעה של הזמרת אתי אנקרי. בנוסף, הכנס יכלול יריד דוכנים בהנחה משמעותית: דוכני תכשיטים, תכשירים קוסמטים, בגדים, סדנא של יצירה, חריזה ועוד.

"חיה היתה אישה מיוחדת", מספרת חברתה אמונה חדוה לפיד. "הדבר שהכי אפיין אותה זה עוצמה נשית ובריאות נפשית. היא האמינה בלחיות את החיים בצורה הכי מדויקת ונכונה לה. היה לה חשוב לאחד מגזרים. היא סלדה מהבדלים בין מגזרים דתיים לחילונים והיה לה מאוד חשוב לאחד נשים מכל הסוגים.

"חיה הייתה גננת שילוב לילדים מיוחדים בגנים רגילים וקידמה המון ילדים עם קשיים במערכת החינוך. הייתה לה גישה מאוד מיוחדת והיא האמינה שכל אחד יכול להגיע להישגים. היא לא ויתרה על אף ילד עם קשיים. היא העצימה והאמינה בכל ילד. היא הייתה אישה מדהימה, עסקה בעזרה לזולת ובמעשים טובים. היא הייתה מכינה חלה לשכנים, לקראת שבת, סתם ככה. היא היתה אישה של חסד. כל מי שהכיר אותה התחבר אליה ואל האישיות המיוחדת שלה.

קראנו לכנס 'חיה בשמחה' שזה חלק מהצוואה שהיא השאירה לנו. לחיות בשמחה ובעוצמות לחיים. לחיות עם אחדות נשית. זה היה המסר שלה".

האירוע כאמור יתקים בתאריך ה-10/12 באולמי קולנוע לב בעיר.