בבניין המועצה לישראל יפה בתל אביב התקיים בהשתתפות המשרד לשירותי דת - טכס רב רושם למקוואות היפים בישראל.

אבי בלושטיין, חי אדיב, שר הדתות בטקס המקוואות היפים בישראל
המועצה הדתית הוד השרון אשר לפני שנתיים זכתה בדגל היופי ובשנה החולפת זכתה ב"אות העל" על מעורבות יתר בתחום המקוואות והשנה זכתה בכוכב הזהב במקווה נווה נאמן בחמש שנות התמדה ובחמישה כוכבי יופי זו השנה החמישית ברציפות .

הנחה את הטכס ד"ר אבשלום קור אשר הזמין את יו"ר ישראל יפה מר עוז כץ אשר ציין בדבריו את החשיבות הגדולה לתחום המקוואות .
השר לענייני דתות ח"כ דוד אזולאי דיבר על כך שהקב"ה זיכה אותו לעמוד בראש המערכת כאשר הוא עושק בתחום הטהרה והמקוואות ורק השבוע חנך שני מקוואות ברחבי הארץ.

הרב רבינוביץ רב הכותל והמקומות הקדושים המכהן כיו"ר הוועדה לבחירת מקוואות ציין כי הקדיש לנושא חשוב זה זמן רב עקב החשיבות הרבה שהוא כל כך שמח להיות חלק מתחום חשוב זה.
כל הדוברים אשר עלו בזה אחר זה ציינו את העומדת מאחרי המפעל החשוב הזה הגב' דבורה אייפרמן מנהלת תחום מבני דת במשרד הדתות. מנכל משרד לשירותי דת עו"ד עודד פלוס דיבר בחשיבות נושא זה אשר מייחד את עם ישראל וכי אף הוא עושה ימים כלילות על מנת שהמקוואות יתנו את שירות הטוב ביותר .

את הוועדה ניהלו רב הכותל והמקומות הקדושים הרב רבינוביץ. מנהללת תחום מבני דת הגב' דבורה אייפרמן אמילי אמרוסי ופרופ' דוד גרוס. בתום הנאומים הוזמנו בזה אחר זה בעלי המקוואות הזוכות לקבלת כוכב הזהב.

למקווה נווה נאמן אשר זכה בכוכב הזהב הוזמנו ראש העיר הוד השרון חי אדיב. יו"ר המועצה הדתית הוד השרון, אבי בלושטיין מנהלת מחלקת מקוואות, רחל זבטני והבלנית של המקווה שושנה גיספן.

ראש העיריה חי אדיב אשר כיבד את האירוע הדגיש ואמר כי הוא גאה בכך שעיר כמו הוד השרון הינה אחת הערים המובילות בתחום המקוואות בארץ והכל בזכות היו"ר אבי בלושטיין אשר שם לו כמטרה לחץ את עניין המקוואות.

ראש המועצה אבי בלושטיין אמר כי הוא גאה לא פחות בכך שהוא מקיים את צוואתו של הראשון לציון הרב מורדכי אליהו זצק"ל אשר אמר לו אישית כי אין דבר יותר חשוב ממקווה ולכן כל שנה הוא מקפיד להשתתף ולזכות בפרס בעניין המקוואות. |ובהזדמנות זו אני רוצה להודות לכל העוסקים במלאכה בתחום המקוואות לעובדים ולבלניות".