לשכת הנישואין של מועצה דתית הוד השרון דורגה במקום השני בארץ בדירוג לשכות הנישואין של עמותת "עתים", עם ציון של 4.8 מתוך 5 כוכבים, המבוסס על 51 דירוגים. העיר חולקת את המקום השני והמכובד עם המועצות כפר סבא, עפולה ואפרת, שהגיעו לציון דומה. למקום הראשון הגיעו הלשכות בקריית עקרון וגני תקווה.

צילום המחשה: shutterstock

הציון הסופי של לשכת הנישואין בעיר נקבע על ידי שקלול הפרמטרים השונים על פיהם נבחנה. כך, על זמן ההמתנה, קיבלה הלשכה ציון 4.8, ציון איכות השירות גם הוא 4.8, ציון אפשרויות התשלום 4.7, ציון היחס השוויוני בשירות לנשים וגברים אף הוא 4.7, ואילו ההתייחסות למקרים חריגים של הלשכה קיבלה ציון של 4.6.

יו"ר המועצה הדתית הממונה, אבי בלושטיין

יו"ר מועצה דתית הוד השרון, אבי בלושטיין, אמר ל"מיינט הוד השרון": "אני גאה במקום הגבוה, ורוצה לבשר לתושבי הוד השרון שאנחנו לא רק בצמרת בתחום מחלקת הנישואין, אלא זכינו בתעודה שקבעה שאנחנו במקום הראשון בארץ בנושא השירות במקוואות לשנת 2016. אנחנו נשמח מאוד להזמין את כל הזוגות העתידיים בהוד השרון, ואפילו מחוצה לה, לקבל את השירות הטוב והיפה שאנחנו מציעים. שיבואו ויווכחו לראות כמה שכיף להגיע למועצה דתית הוד השרון".

דירוג הוד השרון

עמותת "עתים" היא עמותה ללא מטרות רווח, המסייעת לציבור הישראלי בהתמודדות מול שירותי הדת בישראל ופועלת לשיפור פני הממסד הדתי לטובת הציבור.