אלפי ילדים והוריהם התכנסו בל׳ג בעומר בפארק מגדיאל, להפנניג ענק בסימן ״יחד כל ילדי ישראל לכבוד רבי שמעון בר יוחאי״ בהנחייתו הסוחפת של ג׳קי אליהו.

צילום: חב"ד

לאחר דברי ברכה והכרות, 12 פסוקי תורה שנבחרו ע״י הרבי מליובאוויטש במיוחד עבור ילדי ישראל, נהנו הילדים מהופעתו המרתקת של הקוסם שימי אילוזיני שריתק את הקהל במופע קסמים מרהיב.

לאחר מכן נערכה הצעדה המסורתית סביב כיכר מגדיאל בהובלת הרב שמשון טל ולהקת המתופפים. מרגש היה לראות את אלפי הילדים לבושים בחולצות מיוחדות עם סמל התהלוכה, צועדים ברחובה של הוד השרון בגאון, כשהם שרים פסוקי תורה ומאמרי חז״ל ונושאים בידיהם כרזות יהודיות.

צילום: חב"ד
בסיום הצעדה חזרו הילדים לפארק, שם נהנו ממתנפחים, ממתקני לונה פארק ומפינת חי וליטוף ענקית, הסדר המופתי הושג לאורך התהלוכה בזכות כרטיסי הכניסה הייחודיים שקיבל כל ילד. לקראת סיום קיבל כל ילד את הספר החדש ״התורה שלי -שמות״ הממחיש את סיפורי התורה ומפרש אותם בהתאמה לילדים.

צילום: חב"ד

הרב שמשון טל סיכם: "אנחנו כאן כדי להיות כתובת לכל עניין יהודי. אנחנו כאן בשביל כל גווני האוכלוסיה שבעיר. ״ב סייעתא דשמייא זכינו לאחד את אלפי המשתתפים לכבודו של רשב״י ובאהבת ישראל נביא את הגואל.
ההצלחה חסרת התקדים התאפשרה בזכות הסיוע המיוחד של חיים שאבי ומנהל מחלקת תרבות יהודית ג׳קי אליהו, תודה מיוחדת לחברה לקידום החינוך והתרבות וכמובן למשטרת ישראל ולכל המשתתפים, תודה מיוחדת גם לשלוחי חב"ד בעיר: הרב חיים טל ,הרב שניאור כהן והרב לוי אפשטיין, זכותו של רבי שמעון והרבי מליובאוויטש תעמוד להם, אמן".

צילום: חב"ד