כמדי שנה מגיעים קבלני הגיזום העירוניים לגזום את שדרת הדקלים בדרך רמתיים, בין השאר על מנת למנוע נפילת ענפים ותמרים על המכוניות, וכן להעביר סכך לתושבים במהלך חג סוכות.

במהלך העבודות השנה נתפס בעדשת מצלמת המכונית של ב.ש. תושבת העיר, אירוע חריג במהלכו השליך עובד גיזום בקבוק זכוכית שהתנפץ בסמוך לכניסה לחנות "101 בגדי מעצבים" בדרך רמתיים 101. לטענת התושבת, עובד הגיזום שייך לעובדי הגיזום של העירייה שעבדו במקום.

העובד משליך את הבקבוק | צילום: פרטי

האירוע שפורסם ב-"פורום אביב – למען התושבים", בזמן אמת, עורר זעם רב בקרב התושבים. ב.ש. כתבה אז בפורום: "מדובר בעובד של החברה שמבצעת עכשיו גיזום של דקלים ברחבי העיר, מטעם העירייה כמובן. לא ייתכן שהעירייה תבליג על התנהגות ברברית שכזאת מצד עובד שמקבל שכר מכספי המיסים שלנו. הבקבוק אגב הושלך בכניסה לבית עסק".

לאחר האירוע ב.ש. אמרה למיינט: "מדובר בעובד גיזום של העירייה. מיד אחרי שהוא זרק את הבקבוק, הוא הצטרף לחבריו לגיזום בדרך רמתיים".

"ראיתי אותו עובר, זורק את הבקבוק וממשיך. הייתי קצת בהלם. נכנסתי לסרטון וראיתי את זה שוב. ראיתי את השניים חוזרים לטנדר ומדברים עם החברים שלהם לגיזום שעומדים שם והמשכתי הלאה".

נתקלת בתופעה כזו בעבר?

"לא, מעבר לזה אני נפגשת עם פועלי ניקיון בשכונה, אנחנו מדברים איתם והם מאוד נחמדים. זה נראה לי משהו נקודתי. חברה קבלנית שהביאו למטרות האלה".

תגובת העירייה למקרה טרם נתקבלה.