פארק ארבע עונות בהוד השרון הזכור מאז ומתמיד כשוקק חיים ומלא במדשאות ירוקות, נראה לאחרונה מעט יותר עזוב ומוזנח מבדרך כלל. בסיור שנערך מטעם ידיעות השרון התגלתה המזרקה מיובשת זה זמן רב, וסביבה קרחות של דשא מיובש וקוצני. במקומות אחרים בפארק התגלה דשא ארוך מהרגיל ולא מכוסח כראוי. תלונות התושבים לא איחרו להגיע, ובמהלך סוף השבוע "פורום אביב" הוצף בתלונות התושבים שתהו מה קרה לפינת החמד העירונית.

המזרקה המושבתת | צילום: חן זמיר

"הפארק המקסים הפך להיות שדה קוצים", טענה אחת התושבות בפוסט. "הגעתי לעיר הזאת לפני שלוש שנים, היא הייתה נראית לי יפהפייה, נקייה ועם פארק ירוק ומושקע. העיר הפכה לפח אשפה מהלך. ממש עצוב לי לראות שלפני בחירות האנשים שיושבים עדיין בכיסא הנוח והחם ומקבלים משכורת במימון התושבים, משאירים לנו הזנחה גמורה".

"עצוב לראות כך את הפארק היפה הזה", הוסיף תושב אחר. "המזרקה עומדת מיותמת ומוזנחת. עצוב לראות שמה שהשקיעו בו פעם פשוט נהרס. הדשא מוזנח כמו שהעיר נראית". תושבת אחרת הוסיפה: "מה הבעיה לקחת גנן, לסדר מערכת השקיה אוטומטית וכיסוח כל שבוע וחצי? התקציב לא השתנה אז לא מובן לי איפה כאן הבעיה?".

הפנים של העיר: פארק ארבע העונות | צילום: חן זמיר

יש לציין, עבור תושבי הוד השרון הוותיקים שגדלו עם הפארק, מראה הפארק כיום הוא נטול תקדים. מאז אמצע שנות ה-90 עת נפתח הפארק בתצורתו הנוכחית, הוא היה הסמל של הוד השרון היפה ואחד ממרכזיה הבולטים של השכונות המערביות. עתה, הוא פשוט נראה רע.

מעיריית הוד השרון נמסר בתגובה: "פארק 4 עונות בעיר מטופל על בסיס קבוע, מספר פעמים בשבוע, לרבות השקיה, ניקוי וגינון. כמידי שנה בתקופת החגים מבוצעת במתחם הפחתת השקיה על מנת לאפשר למבקרים הרבים ליהנות מאזורי הפעילות השונים, דבר אשר איננו מתאפשר כאשר הדשא רטוב. כעת עם סיום החגים, הסתיימה תקופת ההשקיה המופחתת וכבר בימים הקרובים ישוב הדשא לצבעו הירוק".

ותיקי העיר לא זוכרים אותו במצב הזה | צילום: חן זמיר