מזה מספר חודשים שד' (השם המלא שמור במערכת) מתעורר, יוצא מביתו ומגלה צואת אדם המכסה את מפרצי החנייה ברחוב הידידות, בו הוא מתגורר. בתחילה חשב ד' שהמגמה תפסק או לכל הפחות תרד, אלא שלהפתעתו המרה הוא גילה שתדירות הצואה רק עולה. עכשיו הוא פונה לעירייה בבקשה להפסיק את המפגע.

"המצב על הפנים". גושי הצואה ברחוב הידידות | צילום: פרטי

"אנחנו רחוב צדדי בשכונת מגדיאל. כל בוקר כשאנחנו מתעוררים ויוצאים החוצה, אנחנו רואים צרכים חדשים", מסביר ד' שפירסם את הנושא גם בפייסבוק ב-"פורום אביב למען התושבים", ומוסיף:

"יש לי כלב, אני יודע איך צואה של כלב נראית ומריחה. מדובר בצואה של אדם. ומדובר באירוע קבוע, ולא מדובר ביציאה אחת, אלא בהרבה. כל יום מישהו מגיע ומטיל את הצואה שלו במגרש החנייה הזה".

יש לכם איזשהו חשד לגבי מי זה יכול להיות?

"לא מישהו ספציפי, אבל נראה לי הגיוני שמדובר במישהו שמגיע למקום בשעות הקבועות האלה, בגלל איזו עבודה או משהו כזה וככה הוא מתחיל את היום".

מה אתה חושב שהעירייה צריכה לעשות?

"אני נתתי להם את כל העובדות ונראה מה הם יעשו עם זה. הם ביקשו ממני פרטים, את הרחוב ואת הזמנים, אני מקווה שהעירייה תצליח לעצור את התופעה. ואם זה לא יעבוד, נחשוב על רעיון יותר יצירתי.

"תראה, מדובר במפגע מסוכן. זה לא על אדמה או דשא במקום שזה עוד יכול להתפרק, זה משהו שנשאר. חייבים לכסות את זה. מכוניות עוברות, דורסות את הצרכים ומפזרים אותם. כל הרחוב נהיה רחוב של צואה. על הפנים. באמת, זה נורא".

מעיריית הוד השרון נמסר בתגובה: "פנייתו של התושב התקבלה בעירייה בערב יום שלישי והיא הועברה לבדיקת הגורמים האמונים".