ר' (השם שמור במערכת), תושב שכונת נווה הדר מזה 3 שנים, חי חיים די פסטורליים בסביבה הכפרית של שכונת נווה הדר, אלא שאז נכנס לתמונה תרנגול שממרר לו ולתושבי השכונה את החיים. פניות לעירייה לא עוזרות, ור' כבר מיואש.

"תראה", ר' מגולל את הסיפור המוזר. "אחד השכנים בנווה הדר, אנחנו לא יודעים מי זה, זו מין תעלומה פה, החליט שהוא מגדל תרנגול. לפני חודש משום מקום החלו קריאות שמוציאות את כולם משלוותם".

בא לעבודה כל לפנות בוקר | צילום אילוסטרציה: אפי שריר

מה זאת אומרת, פתאום התחלתם לשמוע אותו?

"כן, כל יום, פק"ל, מ-3:30 בבוקר עד שעולה האור, הוא קורא בקול. עכשיו אני עם תינוקות בבית, אתה מבין? הם מתעוררים, אני חייב לסגור הכל. ואני עוד מילא, אבל יש בתים שיותר קרובים אליו והם סופגים את זה כל בוקר".

הוא מפריע לעוד אנשים?

"אז זהו. ביום שישי בצהריים יצאנו החוצה, וראיתי שהתרנגול עלה על העץ ברחוב צה"ל פינת השומר והחל להרעיש, פתאום ראיתי התגודדות סביבו. כל השכנים יצאו החוצה והסתכלו עליו, מסתבר שהוא מפריע לכולם. עכשיו לא יודעים של מי הוא בדיוק. בדרך כלל לא שומעים אותו בשעות אלא רק בבוקר. זו הפעם היחידה שראיתי אותו.

"התקשרתי לעירייה לפחות 10 פעמים, עובד של הווטרינריה העירונית הגיע, אבל לא הצליח לאתר אותו. מאז עבר חודש ואין שום חדש".

מעיריית הוד השרון נמסר בתגובה:

"לאור פניית התושב למוקד העירוני, נציגי המחלקה הווטרינרית הגיעו למקום בלמעלה מ-6 הזדמנויות שונות בעת האחרונה ואף ערכו בדיקות מול תושבי האזור אך מקור התלונה לא נמצא.

במקרה שיהיה בידי התושב הפונה מיקום רלוונטי בו נמצא התרנגול הוא מוזמן להעבירו והנושא יטופל על ידי צוות המחלקה".