חופשת הקיץ של נערה בת 16 מהשכונה הירוקה בכפר סבא הפכה לסיוט. שלשום בעת שעבדה באחת החנויות במרכז הקניות בי סנטר, היא הותקפה במעלית על ידי עובד ברשת ויקטורי הסמוכה שנישק אותה בכוח. העובד, תושב ערי המשולש, נעצר, נחקר ושוחרר אתמול (ד') עם צו הרחקה מהנערה.

העובד החשוד במעשה. ארב לנערה ליד המעלית | צילום מתוך סרטון האבטחה

אימה של הנערה גוללה את שהתרחש: "הבת שלי עובדת במקום. עובד ויקטורי ארב לה ליד המעלית. לאחר שהוא נכנס למעלית איתה, הוא תפס אותה ביד ונישק אותה בכוח", מסבירה האם. "למזלה היא נכנסה למעלית ראשונה ולחצה על הלחצן, כך שברגע שנפתחה הדלת היא ישר ברחה. זו הייתה בסך הכל קומה אחת, ככה שהיא הצליחה לברוח מיד", היא מוסיפה בחרדה.

העובד ששוחרר אתמול (ד') מהמעצר, קיבל צו הרחקה מהנערה, עובדה שעוררה את זעמה של האם. "אני בשוק כי השופט שחרר אותו היום עם צו הרחקה מהבת שלי, אבל הוא יכול להמשיך לעבוד, כי מבחינתם פעם ראשונה זה לא מספיק", מתארת בדאגה האם ומוסיפה:

"יש לנו צילומים שמראים שהוא חיכה לה ליד המעלית. ממה שהבנתי מהמשטרה אני לא יכולה לפעול פלילית מול רשת ויקטורי כי הם לא אחראים על העובדים. זה הזוי בעיני. הבת שלי עדיין בהלם, היא לא יכולה לדבר על זה. לי הייתה אמונה שהמשטרה תחזיק אותו במעצר. אבל הם אמרו לי 'אין מה לעשות, השופט החליט לשחרר אותו'".

ממשטרת ישראל נמסר: "הוגשה תלונה והיא נבדקת".

מרשת ויקטורי נמסר: "הנושא נמצא בטיפול משטרת ישראל, ולכן אנו מנועים מלהגיב".