פסטיבל הבירה בשנה שעברה. צילום: עיריית הוד השרון

פסטיבל פארק הבירה, שיתקיים זו השנה השנייה בעיר הוד השרון, יספק למשתתפיו הכירות חווייתית עם מיטב בירות בוטיק ישראליות ומרחבי העולם, בלמעלה מ-40 דוכנים אשר יציגו בפני המבקרים את סיפורן של היצרניות השונות, סוגי הבירות וטעמן, אופן הכנתן וארץ מוצאן. האירוע מהווה את יריית הפתיחה של אירועי הקיץ אותם מפיקה מידי שנה המחלקה לתרבות, אירועים ונוער בעיריית הוד השרון בניהולו של רון שבת.

אגב, היום (רביעי) ייפתח פסטיבל אוכל בקניון שרונים הסמוך למחלף ירקונים. גם שם יהיה מאוד מעניין וטעים.

במסגרת הפסטיבל הפתוח לקהל הרחב, חובבי בירות וקולינריה יופעל מתחם שבו יתקיימו הופעות אקטיביות המשלבות קהל, לצד מייצגים  ושחקנים מחופשים. במהלך ימי הפסטיבל יתקיימו הופעות להקת מוניקה סקס ולהקת ג'ין בורדו.

במתחם הבירה ימצאו המשתתפים 40 סוגים שונים של בירות מגוונות ומיוחדות בטעמים שונים, בעלי אופי ייצור שונה, מישראל ומרחבי העולם, לצד דוכני מזון מגוונים וכן מתחם פנאי שיכלול פעילות אינטראקטיבית, מייצגים, סיפורי הבירות מרחבי העולם, דוכני יריד, דוכני אביזרי בירה ועוד.

לדברי ראש העיר, חי אדיב: "בשנים האחרונות נהנית העיר הוד השרון מהגירה חיובית של סטודנטים, זוגות צעירים ומשפחות צעירות המבקשות לקבוע בה את ביתן.

"כעיר המציבה את חיי הקהילה במרכז העשייה העירונית, החלטנו לקיים זו השנה השנייה את פסטיבל הבירה של הוד השרון, המיועד בעיקר לקהל ייעד זה ומשלב בין תרבות השתייה להיכרות מעמיקה וחווייתית עם טעמים מגוונים והליכי ייצור לצד מתחמים מהנים הכוללים מוזיקה, מופעים ופעילויות ייחודיות.

"אני מזמין את כולם לקחת חלק בחוויה הייחודית מסוגה, באחד מאתרי הטבע והפנאי של עירנו, פארק 4 עונות שילבש אווירה חגיגית ומהנה במיוחד".

פסטיבל הבירה הוד השרון הכניסה חופשית: יום רביעי (4.7) ויום חמישי (5.7) החל מהשעה 18:00.

* הכניסה למתחם מגיל 18. ילדים עד גיל 10 בליווי הורים בלבד.