פלורי ויטל שקד ז"ל. צילום: באדיבות המשפחה

פלורי ויטל שקד ז"ל, נשואה ואם לשניים משכונת נווה גן בפתח תקוה, נפגעה ביום ראשון בשבוע שעבר כהולכת רגל מרכב נוסע ברחוב יגאל אלון בתל אביב. ויטל פונתה על ידי מד"א לבית החולים איכילוב במצב קשה עם חבלות ראש וחזה, שם נפטרה מפצעיה כשהיא בת 33 במותה.

ויטל שקד השאירה אחריה את בעלה בן ועוד שני ילדים קטנים, בני שנתיים ו-4. היא ומשפחתה עברו לשכונת נווה גן רק לפני שנה והתקבלו באהבה בשכונה: "בחורה חייכנית ולבבית, אסון. כל כך עצוב. ליבנו עם המשפחה", מספרת אחת מתושבות השכונה.

לפלורי היו חברים רבים שכואבים את לכתה, חלקם גם מהוד השרון.

הלוויתה התקיימה ביום שני שעבר בשעת צהריים בבית העלמין ירקון, אליה הגיעו חברים רבים ובני משפחה לחלוק כבוד אחרון למי שאיבדה את חייה בגיל כה צעיר. "היא היתה צעירה. הלב שבור, זה לא נתפס", כתבה אחת מחברותיה בפייסבוק. 

המחלקה לצורפות ואופנה בבצלאל בה למדה ויטל שקד פרסמה גם היא הודעת אבל: "המחלקה המומה וכואבת על מותה הפתאומי של בוגרת המחלקה משנת 2012, וחברה אהובה של כולנו".

חבריה לתנועת "מהפך", בה הדריכה גרעינים ושימשה כמדריכה, סיפרו: "בחורה מדהימה, זה אובדן גדול".

בני המשפחה האבלים יושבים שבעה בבית משפחת ויטל ברחוב אורוגוואי 18 קריית יובל ירושלים.

זירת התאונה ברחוב יגאל אלון בתל אביב. צילום: שחר חזקלביץ, תיעוד מבצעי מד"א

המרכז הרפואי איכילוב, אליו הועברה ויטל שקד לאחר התאונה הקשה, פרסם הודעה מיוחדת בעקבות מותה שמיועדת לציבור הרחב:

"זאת פלורי ויטל שקד, בת שלושים ושלוש בלבד, אמא לילד בן ארבע וילד בן שנתיים. ביום ראשון היא נדרסה למוות בזמן שחצתה מעבר חצייה בדרכה לאסוף את ילדיה מהגן. את זעקות השבר והכאב בחדר הטראומה, לא נשכח עוד זמן רב.

"לא קראתם בשום מקום על תאונה טרגית וקשה זו, כי לצערינו הרב, תאונות דרכים הפכו לשגרה. תראו את הפנים שלה, תחשבו על מה שהשאירה ובעיקר כמה עוד לא הספיקה ותזכרו את זה כשתעלו לכביש".

יהי זכרה ברוך.