עיריית הוד השרון תפעיל במהלך חופשת החנוכה קייטנה בצהרונים בעיר, כאשר ילדים הרשומים לצהרונים (זו ילדותי) רשומית אוטומטית לקייטנה ללא עלות נוספת.

בניגוד לעבר, משרד החינוך לא מממן השנה את תוכנית "בית הספר של החגים" במהלך חופשת חג החנוכה. בעיריית הוד השרון באמצעות החברה לקידום החינוך והתרבות,  תפעיל קייטנות בצהרונים עבור תלמידי בתי הספר והגנים. 

צילום המחשה: shutterstock

במסגרת זו, פתחה עיריית כפר סבא בהרשמה לקייטנות שיתקיימו בין התאריכים 24-30.12.19 (לא כולל יום שישי), בין השעות 13:00-08:00. מדובר בקייטנות שיופעלו על ידי צוות חם ומקצועי, ובמסגרתם ייהנו הילדים ממגוון חוגים וסדנאות, והכל באווירה מהנה במיוחד  יש להדגיש, כי ילדים הרשומים לצהרונים זה מכבר, רשומים אוטומטית לקייטנת חנוכה, ללא עלות נוספת.

ראש עיריית הוד השרון, אמיר כוכבי: "לאור אי העברת תקציב ממשלה לפרויקט בית ספר של החגים ולאור הסמיכות לחג החנוכה והצורך להתארגן, הנחיתי את מנכ"ל העירייה להיערך לסבסוד הפרויקט על ידי העירייה במקום הממשלה. הפרויקט יתקיים בין ה 24.12-30.12 לא כולל יום שישי. מי שרשום לצהרון בגני הילדים ו/או בבתי הספר, לא יידרש לתשלום נוסף. אלו שיבקשו להירשם למרות שאינם רשומים לצהרון, יזכו למחיר מסובסד על בסיס מקום פנוי".

הרשמה לגנים פתוחה דרך החברה לקידום החינוך והתרבות בטלפון 073-3808880

או במייל לאריאלה: ariela@mosdothh.com. הרשמה לבתי הספר תיפתח באופן מקוון מחר (יום חמישי) ע"י אגף החינוך.