אתמול בסמוך לשעה 5 בבוקר התקבל במשטרת ישראל דיווח אודות תנועה מעוררת חשד בחניון ברחוב גולדה מאיר בהוד השרון.

צילום: דוברות המשטרה

שוטרים שהגיעו למקום חסמו את הכניסה לחניון. תוך זמן קצר זיהו חשוד שנסע לעברם בפראות וניגח את הניידת שעמדה כחסימה. החשוד נטש אז את הרכב הגנוב והחל לברוח לתוך אתר בניה סמוך.

שוטרים מתחנות נוספות במרחב שרון הוזעקו למקום וסגרו על האתר. במהלך הסריקות החשוד השליך אבן ופצע שוטר באורח קל. אז נתפס החשוד ונעצר. על פי דיווח המשטרה מדובר בתושב טול כרם בן 31.

החשוד בפריצה כפי שתועד במצלמות האבטחה. צילום: דוברות המשטרה

אורן גדות, בעל הרכב שנגנב מספר: "אני גר בשכונה 4 שנים בלבד וזאת לא הפעם הראשונה שפרצו לי לרכב. ביולי 15' גנבו לי את הרכב מהחניון הפעם הראשונה, בזמן שאני הייתי בחו"ל. בשבוע שעבר פרצו לחניון בבניין שלנו וגנבו 3 רכבים אחרים. בעקבות זאת הדיירים ביקשו גישה למצלמות אבטחה. אני התנדבתי עם עוד שני שכנים להביט במצלמות.

"הייתי על הפלאפון כמעט עד 3 בלילה ונרדמתי. לשמחתי אשתי ג'ודי העירה אותי. בדיוק מיד כשהתעוררתי והבטתי שוב במצלמות זיהיתי חשודים מסתובבים בחניון. ישר התקשרתי למשטרה שהגיעה תוך 5-6 דקות. מיד שהגיעו נשמע רעש אדיר, החשוד ניגח בפראות את השער כדי לצאת מהבניין וזה היה באופן מקרי – האוטו שלי וחשוד נוסף עם אוטו של שכן אחר. החשודים ניסו לפגוע בשוטרים ללא הצלחה, נטשו את הרכבים ורצו. אחד ברח לאיזור כפר מלל, השני לאתר בנייה שם נתפס. באוטו נמצא התיק שלו שהכיל עשרות כלי פריצה".

כלי הפריצה שנתפסו

גדות מבקר: "הגנבים חזרו אחרי שבוע בלבד, זה אומר שהם צוחקים עלינו וגם על המשטרה שכלל לא מאיימת עליהם. הם נתפסו בזכות תושיה של אזרחים ולא בזכות המשטרה. אין לנו הרגשה של בטחון, הגנבים שנתפסו ניסו לפגוע בשוטרים, כלומר הם לא מפחדים מאף אחד, גם לא מהמשטרה. אנחנו משלמים אגרת שמירה לעירייה, על מה? איפה בדיוק השמירה?".