משטרת מרחב ירקון עצרה הבוקר (חמישי) תושב הוד השרון בן 33 בחשד שגנב טלפון נייד מלקוחה בבית קפה בתל אביב. כשנעצר החשוד הוא הודה שגם גנב את האופנוע איתו הגיע.

צילום: דוברות המשטרה

האירוע קרה בבית קפה בפינת הרח' בן יהודה-ז'בוטינסקי בתל אביב. בלשי המשטרה שקיבלו דיווח על האירוע הגיעו למקום ופגשו במתלוננת אשר מסרה כי לבית הקפה הגיע גבר רכוב על אופנוע וגנב ממנה את הטלפון נייד.

המתלוננת הצטרפה לבלשים והם החלו בסריקות לזיהוי ואיתור החשוד. בפעילות מודיעינית והפעלת אמצעים, הגיעו הבלשים והמתלוננת לאזור התחנה המרכזית בת"א. תוך דקות ספורות, החשוד זוהה על ידי המתלוננת ברחוב נווה שאנן. צוותי בילוש עצרו את החשוד ובבדיקה ראשונית עלה כי הנייד הגנוב השייך למתלוננת, אכן נמצא ברשותו.

החשוד הודה בגניבת הנייד ואף התוודה בפני הבלשים כי הבוקר אף גנב את האופנוע עימו הגיע לבצע את הגניבה. החשוד הוביל את הבלשים למקום הימצאו של האופנוע. מחקירה ראשונית עולה כי האופנוע נגנב מרחוב מקווה ישראל בתל אביב.

החשוד יובא היום לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בת"א.

מדוברות המשטרה נמסר: "מניעת פגיעה ברכוש אדם הינה בסדר עדיפות עליון והמשטרה פועלת בנחישות למיגור הפגיעה, הן במישור הגלוי והן בזה הסמוי. אך משכבר אירעה הפגיעה, המשטרה פועלת בנחישות להשבת הרכוש (ברוב המקרים, יקר הערך) לבעליו".