מתחם "בית הנערה" בהוד השרון נמצאת על קרקע בשטח של 619 דונם במערב העיר ונמצאת למעשה בבעלות עיריית תל אביב. כעת המתחם מצטרף למתחם האלף ומתחם היקב המיתולוגי בראשון לציון המככבים בלב פרשיית השחיתות בגינה נחקר יו"ר הקואליציה חבר הכנסת דוד ביטן.

בית הנערה בהוד השרון. צילום: יוגב עמרני

המתחם נכלל בתוכנית בנייה נרחבת שאושרה בפברואר בוועדה המחוזית לתכנון ובנייה מרכז. תוכנית הבנייה, שקודמה בידי עיריית הוד השרון, כוללת 2,450 דירות באזור כפר הדר שבמערב העיר. 120 דונם בתוכנית כוללים גם את "בית הנערה". עיריית תל אביב ניסתה לקדם הקמת מגדלים במקום אך נכשלה. לאחרונה גובשה תוכנית לחלוקה מחדש של הזכויות בקרקע עם שאר הבעלים, שבמסגרתה קיבלה עיריית תל אביב זכויות בנייה ל־534 דירות. תוכנית זו אושרה בראשית השנה.

חי אדיב ראש העיר נתן עדות לאחרונה בפני לה"ב 433 לגבי מעורבותו של ערן פרץ, ראש מטהו של שר התחבורה ישראל כץ, בגביית חוב מעיריית הוד השרון. 

יש לציין כי ראש עיריית הוד השרון לא נתן עדות וכלל לא נחקר בנוגע למתחם בית הנערה כפי שפורסם במספר כלי תקשורת כולל אתר זה. 

מעיריית הוד השרון נמסר בתגובה: "העירייה מבהירה ומדגישה כי לא נערכת כל חקירה בנושא בית הנערה ככל שהדברים קשורים לעיריית הוד השרון ו/או לעומד בראשה. ייתכן שהמשטרה חוקרת חשדות שונים בנושא הקרקע שבבעלות עיריית תל אביב שנמצאת שמתחם בית הנערה ואולם נושא זה לא קשור לעיריית הוד השרון".