אמש (ה) בשעה עשר וחצי בלילה במסוף האוטובוסים מחוץ לרכבת מרכז התנגש אוטובוס מספר 149 לכפר סבא באוטובוס מספר 249 להוד השרון עקב התפרעות של נוסע.

צילום המחשה: ארכיון מד"א

כעשרה נוסעים המתינו בתחנת ההסעה כשקו 249 ישיר להוד השרון נכנס ראשון לתחנה ועמד בה. קו 149 הגיע בנסיעה איטית אל הנתיב ועצר כשני מטרים מאחוריו. כשפתח את הדלת עלו למדרגות הקדמיות מספר נוסעים כשלפתע, נוסע החל לנסות לרדת מהדלת הקדמית. הגבר, צעיר בשנות ה-20 לחייו, ככל הנראה תייר אמריקאי, לא הבין מדוע לא מאפשרים לו לרדת מן הדלת האחורית, משסרב הנהג לפתוח אותה כיוון שהקו הינו קו בינעירוני ישיר ואין לו תחנות הורדה בתוך תל אביב השתולל הנוסע, דחף את העולים לאוטובוס שעמדו בבקדמת האוטובוס ואת הנהג עצמו כשהוא מנסה בכח למנוע ממנו לסגור את הדלת הקדמית של האוטובוס.

במהומה, עזב בטעות נהג קו 149 את הדוושה והאוטובוס זינק קדימה והתנגש בחלקו האחורי של קו 249 להוד השרון. דלת קו 149 נפתחה מעוצמת המכה והגבר הצעיר דחף את העומדים על המדרגות וברח לכיוון תחנת הרכבת. נהג האוטובוס רדף אחריו אך לא הצליח לתופסו. הצעיר, בעל שיער וזקן ג'ינג'יים ומעיל רוח בצבע שחור וכחול נמלט בצעקות "או מיי גוד! או מיי גוד!". נוסעים שיערו שעלה לאוטובוס שיכור.

שמשת קו 149 התנפצה ונגרם נזק רב לחלקו הקדמי וכן לחלקו האחורי של האוטובוס להוד השרון. עשרות נוסעים הורדו מן האוטובוסים ונאלצו לקחת אוטובוסים חלופיים. נוסעת אחת נחבלה קל מאד.