מסיבות נוער הוד השרון בעמק חפר. צילום: ארכיון

הנהגת ההורים באמצעות וועדת סיכונים סמים ואלכוהול בראשות יניב שנל, אסף יפת ראש מחלקת מניעת סמים ואלכוהול בקרב בני נוער בעירייה ומחלקת תרבות ונוער בעירייה חברו יחדיו כדי לשנות את המנהג שהיה נהוג עד עכשיו לפיו מסיבות התלמידים שאורגנו על ידי מועצות התלמידים היו מתקיימות מחוץ לעיר, ובעיקר בעמק חפר.

יניב שנל ואסף יפת

"מדובר בתקדים", אומר יניב שנל. "בפעם הראשונה בהוד השרון ילדי החטיבות בעיר יעשו את המסיבות באולמות הספורט של בית הספר והם לא יצטרכו לנסוע לעמק חפר כמו שהיה קורה בשנים קודמות. יהיה להם מסיבת נר ראשון של חנוכה מושקעת: דיג'יי, ציוד הגברה וצילום מגנטים. תהיה מסיבה יפהפייה. מדובר בתקדים בעיר ומעולם לא היה דבר כזה אצלנו. המטרה היא להשאיר את הילדים קרוב לבית, לתת להורים קצת יותר שקט ויכולת להשגיח"

מרום שיף, יו"ר הנהגת ההורים העירונית מוסיף: "המסיבות שיתקיימו בעיר יהיו מושקעות יותר כי כמובן זה חוסך הרבה כסף. נחסכים הכספים של ההסעות והשכרת המקומות מחוץ לעיר, הכסף שייחסך יילך לטובת אירועי התלמידים הבאים. המחיר של המסיבות האלה יהיו מחיר רצפה, כ-20 שקל בלבד. זאת לעומת המחיר למסיבות החיצוניות שהיה כ-70 שקל.

מרום שיף

"כל הגופים העירוניים התגייסו למען הדבר הזה, גם מחלקת הביטחון וגם אגף מצילה של העירייה שיממנו את האבטחה של האירוע. הנהגת ההורים חברה למחלקות העירייה כדי ליצור שינוי חיובי בקרב אירועי בני הנוער בעיר".

הסוף לאוטובוסים