תלמידי חטיבת הביניים "עתידים" בהוד השרון, לא האמינו למראה עיניהם. ביום שני השבוע, לאחר שחזרו מטקס יום הזיכרון, שהתקיים באולם הספורט של בית הספר, גילו לתדהמתם כי הכיתות, בהן הושארו חפציהם האישיים, נפרצו ורכוש נגנב מהמקום, בין היתר ארנקים ובהם כסף וטלפונים ניידים.

עוד ב-mynet:
התקשר למשטרה: "תגיעו לפני שאפגע באשתי"
הנער החרדי לשעבר מתגורר בפנימיה צבאית נטושה
בואו להצטרף לעמוד "ידיעות השרון" בפייסבוק

ביום שני, בשעות הבוקר, יצאו התלמידים מהכיתות, כדי להשתתף בטקס. לדברי התלמידים, הכיתות היו סגורות והם נתבקשו להשאיר את התיקים. עם חזרת התלמידים לכיתות, התברר כי אלו נפרצו והמשטרה, שהוזעקה למקום, פתחה בחקירה, כשהחשד הוא כי מדובר בקטינים אחרים שהגיעו למקום וגנבו את רכוש התלמידים.

"חזרנו מהטקס לכיתות ואז חלק מהתלמידים גילו פתאום שנעלמו להם הטלפונים מהתיקים", מספר אחד התלמידים בחטיבה. "פשוט נכנסו לכיתה וגנבו לנו מהתיקים. אין למי שעשה זאת בושה. אני לא יודע מאיפה היה להם האומץ לגנוב בשעה שאנחנו עומדים בצפירה לזכר החללים".מחקירת המשטרה, שכללה גביית עדויות מהתלמידים, עולה חשד כי החשודים בפריצה ניצלו את העובדה שכל שהתלמידים, כמו גם צוות בית הספר, נמצא
בטקס ועומד דום לזכר חללי צה"ל וכבר באותו הערב נעצרו ארבעה חשודים, קטינים כבני 16, ובידם הרכוש החשוד כגנוב.

ממשטרת כפר סבא נמסר: "בסיום פעילות מאומצת ואינטנסיבית של מחלק הנוער נעצרו בערב יום העצמאות ארבעה קטינים כבני 16, תושבי אזור השרון, לאחר שנחשדו במעורבות בגניבת מספר ארנקים וטלפונים סלולריים מתיקיהם של התלמידים. משטרת כפר סבא רואה בחומרה את המעשה והתיק יועבר לעיון חטיבת התביעות לצורך עיון והחלטה".

מעיריית הוד השרון נמסר: "המשטרה הוזעקה לבית הספר, ונתפסו חשודים במעשה".