כתב אישום הוגש בשבוע שעבר לבית משפט השלום בכפר סבא נגד תושב הוד השרון, המואשם בסדרת פריצות לבתים ברעננה, כפר סבא ובהוד השרון, בין היתר פריצה לווילה ברעננה ממנה נגנבו עשרות תכשיטים יקרי ערך, ביניהם טבעת יהלום בשווי של כ־2 מיליון דולר.

עוד ב-mynet:
מי גונב למורים את הטלפונים החכמים שלהם?
החביא מבחנה לעישון סמים בתחתונים של בנו
בואו להצטרף לעמוד "ידיעות השרון" בפייסבוק

על פי כתב האישום, באמצע חודש נובמבר, סמוך לשעה 21:00 בערב, פרץ הנאשם, אודי בן מנשה שגדרי, בן 27 מהוד השרון, לביתם של בני זוג מרעננה וגנב מהכספת תכשיטים וחפצים יקרי ערך, כולל אקדח, שעוני רולקס, טבעות בשווי של עשרות אלפי שקלים וטבעת יהלום בשווי של כ־2 מיליון דולר, שניתנה לבעלת הבית כירושה אחרונה ומזכרת מסבתה.

"אשתי בדיכאון נוראי", מספר הבעל. "מדובר בטבעת שהייתה שייכת לסבתה, שנפטרה לפני חודשיים בגיל 101. הטבעת הייתה המזכרת היחידה ממנה. אנחנו מתגוררים בעיר כבר חמש שנים אבל בעקבות הפריצה מתכוונים לעבור דירה. אני מוכן לעשות הכל כדי שיחזירו לאשתי את הטבעת".

יש לציין כי מכתב האישום עולה עוד כי שגדרי ניסה למכור את התכשיטים לבעל חנות בתל אביב, ללא הצלחה, וכי הוא מואשם בעוד ארבעה מעשי פריצה לבתים בכפר סבא ובהוד השרון. כמו כן, מואשם שגדרי כי איים לפגוע בחברתו אם תדבר עם המשטרה.

מעו"ד ניר דוד, המייצג את שגדרי, נמסר: "מדובר בטעות בזיהוי שאני בטוח שטעות שתתברר בתוך מספר ימים. שגדרי משתתף בצער המשפחה והודיע שירצה לסייע למשפחה בחיפושים".