במשך חודשים חיכו תושבי הוד השרון לגינת כלבים מוסדרת בעיר. אך כעת, לאחר שזו הוקמה בפארק עתידים בעיר, מתברר כי הגדר רחבה מדי וחלק מהכלבים עוברים דרכה. הדר, תושב הוד השרון, התלונן לעירייה בנושא וביקש למצוא פתרון, אך למרות התמונות בהן נראה בבירור כי כלבתו עוברת דרך הגדר, העירייה טוענת כי מדובר בגדר תקנית.

עוד ב-mynet:
מי התעלל בחתול באכזריות?
הווטרינר מספר: כך אימצתי כלבה
בואו להצטרף לעמוד "ידיעות השרון" בפייסבוק

הדר עבר לגור בעיר לפני כשנתיים עם שניים מכלביו מסוג צ'יוואווה. את החוק שעל כלב אסור להסתובב לבדו הוא מכיר היטב, ולכן גידר את גינתו מכל עבר. באחד הימים הצליח אחד הכלבים לצאת אל השכונה, והדר קיבל דוח על סך 500 שקלים מעיריית הוד השרון. הדר קיבל על עצמו את הגזירה והחל בגידור נוסף של גינתו.

לאחר זמן מה, גילה הדר את גינת הכלבים בפארק עתידים בעיר ושמח מאוד על כך שיש מקום שבו מותר על פי חוק לשחרר את הכלבים. אך להפתעתו, הגדר אשר הקיפה את הגינה התבררה כרחבה דיה, ובעוד כלביו יכולים לצאת משם בכל רגע, הדר עצמו גם מסתכן בשנית בקבלת הדוח הגבוה ובעבירה על החוק. "העירייה, בעצם, גורמת לי לעבור על החוק ולהסתכן בקנס גבוה", הוא אומר. "באכזבה רבה, פניתי לעירייה בבקשה לפתור את הבעיה שנוצרה. לאחר שבועיים מהפנייה, קיבלתי תשובה בהודעת טקסט, המסבירה שפנייתי טופלה והגדר עומדת בתקן. חיפשתי וחקרתי את הנושא, אך לצערי, אין שום תקן לגדר בגינת כלבים".הדר החליט לפנות אל מנהל מחלקת חזות העיר, וגם שם, לדבריו, נענה בשלילה לבקשותיו להוספת גידור בגינת הכלבים. בנוסף פנה הדר דרך אתר העירייה אל
ראש העירייה, חי אדיב, וניסה להסביר את הנושא.

לדבריו, הוא קיבל מכתב ממשרד ראש העיר שבעתיד, בתאריך לא ידוע, עתידה להיפתח גינה נוספת ברחוב ששת הימים בעיר. אך בינתיים ייאלצו תושבי הוד השרון להסתפק בגינת עתידים, שכאמור אינה מסוגלת לשמור הרמטית על הכלבים.

מעיריית הוד השרון נמסר: "בגינת הכלבים העירונית שבפארק עתידים ישנו גידור העומד בתקנים הנדרשים".