בעל חנות בגדים בבני ברק לא חלם כי מכירה פשוטה של זוג מכנסי ג'ינס כמעט ותעלה לו בחייו. תושב הוד השרון (47) נעצר בשבוע שעבר על ידי המשטרה, בתום מצוד שהתנהל אחריו במשך מספר חודשים, בחשד כי יחד עם שני אחיו הם שדדו ותקפו באלימות קשה את המתלונן. זאת כנקמה על כך שלא רצה להחליף לאחד מהחשודים מכנסיים שנרכשו בחנות מספר שבועות לפני כן.

עוד ב-mynet:
מה גרם לשתי נשים מבוגרות לתקוף עובדת בפיצריה?
הנכה גורש מבית הקפה: "אתה לא זורם"
בואו להצטרף לעמוד "ידיעות השרון" בפייסבוק

על פי כתב האישום, שהוגש לבית משפט השלום בכפר סבא, אחיו של הנאשם הגיע לחנות הבגדים וביקש להחליף את הג'ינס שרכש במקום. בעל החנות סירב לבקשתו. בתגובה לכך, חטף הגבר מכנסיים חדשים מהמדף והחל לברוח מהחנות. בעל החנות, שהצליח להשיג את הגבר, הותקף בפניו ובבטנו והחשוד נמלט מהמקום.

עוד עולה מכתב האישום כי לאחר כחצי שעה חזר החשוד לחנות, יחד עם שני אחיו, כשהם מצוידים באלות עץ. השלושה נכנסו למשרדו של בעל החנות והחלו לתקוף אותו באלות ובאגרופים. במקביל, שדדו ממנו 1,200 שקלים ודרשו באיומים מאחת העובדות למסור להם עוד 10,000 שקלים. בהמשך ניסה אחד האחים לחנוק אותו באמצעות מכנסיים שלקח מהחנות. כתוצאה מהתקיפה הקשה נגרמו לבעל החנות חתכים, שריטות וחבלות שגרמו לו לכאבים חזקים.

אחד משלושת האחים נעצר ביום התקיפה, אך שני האחים הנוספים נמלטו מהמקום והמשטרה פתחה בחיפושים אחריהם ורק בשבוע שעבר הצליחה לאתרם. מעו"ד חופן שטרייכר נמסר בתגובה: "חומר החקירה בעניינו של מרשי טרם הגיע לידינו, ועל כן לעת עתה איננו יכולים לתת את תגובתנו המפורטת".