שני צעירים, תושבי הוד השרון בשנות העשרים לחייהם, לא חשבו לרגע שטיול תמים ברחובות העיר השקטה יסתיים בבית החולים, כשהם מדממים, חבולים וכואבים. האירוע, שהסתיים בנס בפגיעות חיצוניות בלבד, מזכיר יותר את תסריט הסרט "התפוז המכני" מאשר את העיר הקטנה בשרון.

עוד ב-mynet:
עדות מחרידה: מכות רצח בבית הספר
התלמידים מאיימים על חיי חבריהם וסוחטים מהם כסף
בואו להצטרף לעמוד "ידיעות השרון" בפייסבוק

ביום שבת שעבר לפנות בוקר, הבחין צעיר כבן 20, שהסתובב ברחוב סוקולוב בהוד השרון, בחבורת בני נוער, בגילאי 15-17, כשהם מתפרעים ברחוב, משליכים חפצים ומבצעים מעשי ונדליזם. הצעיר פנה לבני הנוער והעיר להם על מעשיהם, מבלי לדעת לאן הערתו התמימה תוביל.

מחקירת המשטרה עולה כי בני הנוער, שעל פי החשד לא "אהבו" בלשון המעטה את הערתו של הצעיר, החליטו להפנות את זעמם כלפיו והחלו לתקוף אותו באכזריות.

שוטרים שהוזעקו למקום מצאו את שני הצעירים כשהם חבולים ומדממים מראשם. "התחלנו לתחקר אותם", סיפר קצין החקירות בתחנת כפר סבא פקח יוני פינקלשטיין. "ואז התברר כי מדובר באירוע אותו אנו רואים בחומרה רבה, שבדרך נס לא נגמר באסון".

עוד עולה מחקירת המשטרה כי בני הנוער החלו לתקוף את הצעיר, להכות אותו בידיהם ולהשליך עליו אבנים. הצעיר הצליח להימלט מהמקום ולהתקשר למשטרה כדי לדווח על האירוע הקשה. בעוד הצעיר נמלט מהמקום המשיכו בני הנוער, החשודים בתקיפה, בדרכם והבחינו בצעיר נוסף, אף הוא בשנות העשרים לחייו, הולך ברחוב, והחלו לתקוף אף אותו באכזריות, תוך גרימת חבלות קשות לצעיר בכל חלקי גופו.

"מהחקירה עולה כי בני הנוער ניגשו אל הצעיר ואז החלו לתקוף אותו", מוסיף פינקלשטיין. "אחד מהם הפיל אותו על המדרכה, אחר החזיק בו כדי שלא יוכל לזוז וכל השאר תקפו אותו, הכו אותו בכל חלקי גופו בצורה קשה מאוד, כולל שימוש באבנים. בסופו של דבר הצליח הצעיר להשתחרר מהחשודים ונמלט מהם".

המשטרה עצרה חמישה חשודים ומחקירתם עולה, כי הם שתו לשוכרה. בחקירתם קשרו עצמם חלק מהחשודים לחשדות המיוחסים להם ובקרוב צפויה המשטרה להגיש נגדם כתבי אישום. שני הצעירים שהותקפו הובאו לבית החולים "מאיר" בכפר סבא לצורך טיפול בחבלות הקשות שנגרמו להם, בעיקר בראשם, ולאחר קבלת טיפול שוחררו לבתיהם.