משטרת כפר סבא עצרה ביום ראשון בשבוע שעבר את שני תושבי הוד השרון, אישה בת 53 וגבר בן 43, בחשד כי תכננו וקשרו קשר לרצוח את בן זוגה לשעבר של האישה.

בואו להצטרף לעמוד הפייסבוק של "ידיעות השרון"

על פי החשד, בני הזוג, הפרודים, הסתכסכו ביניהם סכסוך שהכעיס את האישה. זו פנתה לאחד ממכריה בבקשה כי יסייע לה לאיים, להפחיד ולפגוע בבעלה. השניים נעצרו בשעות הבוקר בעקבות האזנות סתר שביצעה המשטרה והקלטות שנמצאות בידיה, שעל פי החשד, מוכיחות את טענות המשטרה.

במשטרה אף בודקים חשדות כי האישה שילמה סכום כסף מסוים לחשוד וכי אף נעשו כבר פעולות אקטיביות לצורך מימוש האיום.

שני החשודים הובאו לבית משפט השלום בכפר סבא, לצורך הארכת מעצרם, שם התברר כי מדובר באירועים שהתרחשו כבר לפני כחודש וחצי, אז גרמו שני החשודים, ככל הנראה, לנזק לרכבו של בן הזוג המתלונן ואיימו לפגוע בו ובחברתו לחיים.

מחקירת המשטרה עולה כי בן הזוג, אותו על פי החשד ביקשו לחסל, הגיש תלונה ראשונה למשטרה כבר במחצית חודש אפריל האחרון ולאחר מכן הגיש שתי תלונות נוספות בגין אותו נושא. במשטרה טוענים כי החשוד קשר את עצמו בחקירה לאירוע של פגיעה ברכבו של המתלונן ולאיומים שאיים על חייו וכי מדובר בחשוד בעל עבר פלילי.

עו"ד עלא תילאווי, המייצג את החשודה, טען בבית המשפט בתגובה: "יש לעשות הבחנה בין החשוד לחשודה. לדבריה, מי שביצע בפועל את הדברים הוא החשוד והוא עשה זאת מבלי שתבקש. אין מחלוקת שקיים סכסוך אישי בין החשודה למתלונן".

עו"ד עידו רז, המייצג את החשוד, טען בבית המשפט בתגובה: "למרות שהוא קושר את עצמו לאירועים, מדובר באדם חולה שעבר אשפוזים וטיפולים פסיכיאטריים ויש לקבל קודם כל חוות דעת ראשונית מבית החולים שלוותה".