שני צעירים בשנות העשרים לחייהם פונו במהלך סוף השבוע לבית החולים "מאיר" בכפר סבא בעקבות קטטה בה היו מעורבים, שפרצה במועדון "אליס" בהוד השרון. מחקירת המשטרה עולה כי מספר צעירים שהגיעו ביום שישי שעבר, בסביבות השעה 23:00 בלילה, למועדון "אליס", החלו להתגרות האחד בשני.

על פי החשד, אחד המבלים ניגש לדלפק המועדון ומסיבה שאינה ברורה החל מתגרה באחר שישב בסמוך. עוד עולה מחקירת המשטרה כי בליין אחר שהיה במקום והבחין כי חברו בצרה, התקרב למקום על מנת להפריד ואז הותקף גם הוא.
"הגעתי עם חברות שלי למקום וישבנו על הבר ורקדנו ופתאום ראיתי מכות שהתחילו בתוך המועדון", מספרת אחת הצעירות שהגיעה לבלות באותו הלילה.

"מספר צעירים התחילו להתקוטט והיה בלגן נוראי. הם ממש התחילו להרביץ אחד לשני ואז המאבטחים של המקום הוציאו אותם החוצה. הם המשיכו להתקוטט, אבל הצליחו להפריד ביניהם. מתוך אינסטינקט רצתי אחריהם החוצה כי אני חובשת ורציתי לראות אם מישהו צריך עזרה. כשיצאתי ראיתי בחור אחד ששכב על הרצפה מחוסר הכרה ומדמם מהראש. צעיר נוסף נפגע בעינו ודימם גם הוא.

"התחלנו לעזור להם ובינתיים בעלי המועדון סגרו את המקום והזמינו מאבטחים נוספים כדי לעזור. זה היה פשוט מזעזע. אני מבלה באופן קבוע במקום וזו פעם ראשונה שדבר כזה קורה. אחר כך הגיעו למקום ניידות משטרה ואמבולנס וזמן קצר לאחר מכן עזבנו את המועדון, כי האווירה שנוצרה הייתה ממש לא נעימה וכבר לא רצינו להישאר".

סנ"צ שי אזולאי, מפקד משטרת כפר סבא, אמר: "המעורבים בקטטה, שככל הנראה לא סיימו את מלאכת האלימות, יצאו החוצה על מנת 'לסגור חשבון'. כך המשיכה הקטטה עד שאחד המעורבים התעלף".

בסיום פונו שניים מהמעורבים בקטטה כאמור ל"מאיר" לצורך המשך טיפול, והתוקף שהחל בקטטה נמלט מהמקום. במשטרה מוסיפים כי זהות התוקף ידועה למשטרה וזו פועלת על מנת לאתרו. כמו כן אומרים כי בעל המועדון יוזמן לשימוע בתחנת המשטרה.

מבעל המועדון, טל נמזר, נמסר: "האירוע התרחש מחוץ למועדון. מספר צעירים החלו להתקוטט ומיד הזמנו משטרה ומד"א. הפצועים טופלו במקום והעברנו את כל פרטי האירוע, כולל צילומים ממצלמות האבטחה, לידי המשטרה. מדובר באירוע ראשון מסוג זה שקורה אצלנו ונעשה כל מה שניתן כדי שמקרה מסוג זה לא יחזור על עצמו".