משטרת כפר סבא עצרה תושב הוד השרון, כבן 61, שצולם כשהוא עוקר תמרור אין כניסה שהוצב ברחוב בו הוא מתגורר. תחילתה של הפרשה לפני מספר שבועות, אז הוחלט בעיריית הוד השרון לבצע שינויים תחבורתיים ברחובות מנוחה ונחלה ובבלי ולהפוך את רחוב מנוחה ונחלה לרחוב לחד סטרי, לנוחות התושבים ובכדי לפתור מצוקת חניה במקום. זאת בעקבות פניות תושבים למחלקת התנועה של העירייה.לאחר שהנושא אושר במסגרת ועדת תמרור עירונית, הוצב תמרור אין כניסה ומיד לאחר הצבת התמרור הושחת התמרור מספר פעמים ואף נעקר פעמיים ממקומו. בעירייה החליטו להגיש תלונה במשטרה ובמקביל הציבה מחלקת הביטחון העירונית מצלמת אבטחה במקום כי לתעד את המשחית האלמוני.

ביום שישי האחרון צולם, בשעות הלילה, תושב הרחוב, כשהוא מגיע למקום בו הוצב התמרור, עוקר אותו ממקומו ולוקח את התמרור איתו. בעירייה העבירו את התיעוד למשטרת כפר סבא, וזו זימנה את התושב לחקירה. בעירייה מסבירים עוד כי לאחר שהתושב סירב להתייצב לחקירה הוא נעצר, הובא לבית משפט השלום בכפר סבא ושוחרר לביתו.

יש לציין כי אין מדובר במקרה הראשון בו מציבה העירייה תמרורים בעיר, ואלה עוברים מעשי ונדליזם והשחתה. לפני כשנתיים אירע מקרה דומה בשכונת גיל עמל בעיר, כאשר אלמוני ריסס תמרורי אין כניסה שהוצבו ברחוב בו הוא מתגורר. גם במקרה זה הציבה העירייה מצלמות אבטחה, והחשוד צולם בשעת מעשה והוגש נגדו כתב אישום.

"אין מדובר בהשחתת רכוש ציבורי גרידא", מסבירים בעיריית הוד השרון, "אלא בגרימת סיכון רציני עד כדי סכנת חיים לתושבים. התמרורים המדוברים, כבכל מקום בעיר, הוצבו על פי חוק ואף אדם לא רשאי לקחת את הדין לידיו ולחבל בהם".