קשה לכם למצוא חניה? זה הולך להיות יותר גרוע. שני חנינונים שעד כה היו פתוחים לקהל הרחב ללא תשלום עוברים הסבה ולא יהיהו שמישים לכל חונה כבעבר. 

החניון בדרך רמתיים 47. צילום: פרטי

החניה בחניון הדואר בדרך רמתיים ששימשה במשך שנים רבות את תושבי העיר ללא תשלום, תהיה החל מהיום (חמישי) בתשלום. מדובר במגרש בבעלות פרטית, שבעליו החליטו לגבות תשלום סמלי עבור החניה: 10 שקלים עבור כניסה חד פעמית.

ראש עיריית הוד השרון, אמיר כוכבי, הופתע אף הוא לגלות על החניון הסגור והחליט להתערב, תוך שהוא מצליח לעת עתה להשאיר את החניון פתוח. 

כוכבי: "גם אני הופתעתי כמוכם/ן הבוקר כשגיליתי ששוכר של הקרקע במתחם הדואר החליט לסגור את החניה הציבורית ולגבות עליה תשלום בלי תיאום ובלי רישיון עסק. לכן הנחיתי את מנכל העירייה לזמן את ה'יזם' הזריז לשיחת הבהרה ביחד עם כל אנשי המקצוע הרלבנטיים. בעל הנכס הסביר את עמדתו ותפיסותיו והנהלת העירייה את עמדתה. בסוף השיחה הוסרו השלט ועמדת הגביה. בחודש הקרוב נבחן כל דרך אפשרית, כולל בערכאות המשפטיות הרלבנטיות, לדאוג להשארת המתחם פתוח לשימוש הציבור". 

ואילו החניון השני ששימש את תושבי העיר העיר ואת הסטודנטים במכללת שערי משפט ברחוב פדויים בעיר אמור להסגר בקרוב. מדובר במגרש פרטי אף הוא, שאמור לעבור הסבה.

בכירים במערכת העירונית חוששים מאוד מסגירת החניון ברחוב פדויים המשמש את תלמידי מכללת שערי משפט, שכן לדעתם, המכללה, שאחריה מחזרת במרץ בשנים הארוכות כפר סבא, תעזוב את הוד השרון, בהנתן העובדה כי לא יהיה חניון וחניה מוסדרת בסמוך לה.