בימים אלו נערכת עיריית הוד השרון על מגוון האגפים והמחלקות לתחילתה של חופשת הקיץ. מחלקת הבטחון בעירייה נערכו בשורה של פעילויות על מנת להבטיח לצעירי העיר ולכלל התושבים חופשה מהנה. 

פקחים ושוטרים במשולב. צילום: עיריית הוד השרון

על מנת לוודא כי חופשת הקיץ מתקיימת כסדרה, ממשיכה מחלקת הביטחון בפעילות למניעת עבירות איכות חיים ובהן אכיפה ברחבי העיר כנגד רעש, צריכת אלכוהול, ונדליזם ועוד.

לצורך יעילות הפעילות ישולבו פקחים עירוניים ממחלקת הפיקוח העירוני בסיורי הלילה יחד עם הסיירים העירוניים, כמו  גם ניידת משולבת עם סייר ושוטר. הללו מתווספים לפעילות סיורי השיטור הרגלי המתקיימים ברחבי העיר.

הסיירים יבצעו סיורים יזומים בפארקים העירוניים ובמרחבים הציבוריים ויחד עם הפקחים יאכפו את עבירות איכות החיים בהם הם נתקלים. מתכונת עבודה זו, המתווספת לתגבור האבטחה בפארקים על ידי שומרים במהלך הקיץ, לפעילות המצלמות העירוניות ולסיורי הביטחון והבטיחות של מתנדבי העיר, תימשך עד סוף חופשת הקיץ על מנת להבטיח את ולשמור על איכות החיים של תושבי העיר ולשמור על בני ובנות הנוער בלילות.

לדברי סגן רה"ע ומחזיק תיק הביטחון, נאור שירי: "בימים אלו צוות הביטחון העירוני פועל באמצעות הסברה מקיפה בקרב תלמידי העיר על מנת לחדד את נהלי והנחיות הביטחון והבטיחות לקראת היציאה לחופשת הקיץ. בשיתוף המשטרה וכלל הגורמים הרלוונטיים אנו נערכים לימי הקיץ על מנת שתושבי ותושבות העיר יוכלו ליהנות מחופשה בטוחה תוך הבטחת השמירה על איכות החיים וביטחונם של בני ובנות הנוער המבלים. זו ההזדמנות להודות לכל העוסקים במלאכה ולשותפינו במשטרת ישראל ובנקודת השיטור העירונית להשגת ייעד חשוב זה"