לפני שעה קלה (ראשון) התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון על פועל שנפצע באתר בניה ברחוב עזר ויצמן בהוד השרון. חובשים ופראמדיקים של מד"א מיהרו למקום והעניקו טיפול רפואי תוך ביצוע פעולות החייאה בגבר כבן 40 במצב קריטי, עם פציעות בפלג גופו העליון. לאחר מכן, דווח כי הוא נפטר מפצעיו. 

צילום: תיעוד מבצעי מד"א

חובש בכיר במד"א, חנן לנצמן: "כשהגענו למקום ראינו גבר כבן 40 שוכב על הרצפה, כשהוא סובל מחבלה קשה בפלג גופו העליון. ביצענו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא דופק וללא נשימה, ומיד התחלנו בביצוע פעולות החייאה מתקדמות, שכללו עיסויים, הנשמות ומתן תרופות. בתום החייאה ממושכת, לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו".

צילום: יחזקאל איטקין.

מהמשטרה נמסר: "במשטרת ישראל התקבל דיווח על פועל שנפגע באתר בניה ברחוב עזר ויצמן בהוד השרון. גורמי רפואה קבעו במקום את מותו של הפועל. כוח משטרה במקום, הועבר דיווח למשרד העבודה ונפתחה חקירה לבירור נסיבות האירוע". 

רועי סלומון מתנדב זק״א שטיפל בזירה, אמר: ״מדובר בפועל כבן 40 שככה״נ במהלך העבודה באתר ירד הפועל מהפיגומים החליק ונפל מגובה. כשהגעתי לזירה ראיתי את הפועל שכוב באתר כשהוא ללא הכרה עם פציעות קשות. צוותי מד״א נאלצו לאשר את מותו במקום. מתנדבי זק״א שרון טיפלו בגופת ההרוג ובאיסוף הממצאים בזירה הקשה. נסיבות התאונה נחקרת ע״י המשטרה במקום". 

מכת הפציעות באתרי בניה בהוד השרון לא מפסיקה. כזכור, רק לפני חודשיים נפגע פועל בניין לאחר שנפל מפיגום. ואילו לפני כארבעה חודשים, באותו מקום ברחוב עזר ויצמן, נפצע פועל באורח קשה לאחר שנפל מפיגום תוך כדי עבודתו.