מחברת המים הלאומית מקורות נמסר כי ״עקב נזילה בקו מים ראשי של ׳מקורות׳ באזור השרון, תתבצע בשעות הלילה הפסקת מים יזומה באזור לצורך ניקוז ותיקון הקו. העבודות צפויות להסתיים בצהריים למחרת. נכון לעכשיו לא צפויים שיבושים באספקת המים".

צומת רעננה צפון. התכוננו לכאב הראש | צילום: Rickjpelleg, מתוך ויקיפדיה

יש לציין כי בתחילה נמסר כי תופסק אספקת המים לערי השרון ובהן הוד השרון, הרצליה, רעננה וכפר סבא, בשל הנזילה המדוברת. עם זאת, היום (א') הדגישו במקורות כי "לא צפויים שיבושים באספקת המים מאחר שהערים הרלוונטיות יקבלו מים ממקור חלופי וכל איגומי המים בערים מולאו מאחר שהכול תואם מראש".

לנוכח ההודעה שבינתיים הופיעה ברשתות התקשורת השונות, הופיעו דיווחים שונים ברחבי המרשתת לגבי הפסקת מים אפשרית, עם זאת במקורות מוסרים כי לא צפויה כל בעיה באספקת המים.

ובכל זאת, על זרימה אחת כן צפויות העבודות להשפיע. לפי מקורות "תיקון הנזילה מתבצע בתיאום עם המשטרה, העיריות ותאגידי המים ויצריך סגירת קטע (שני נתיבים) בכביש הכניסה לכפר סבא מצומת רעננה צפון״. המשמעות בפועל היא שהנוסעים לכיוון שדרות מנחם בגין ולבן יהודה בכפר סבא, ייסבלו מעומס תנועה חריג במיוחד הלילה ובשעות הבוקר מחר (ב'). בכל הנוגע להוד השרון, לא צפויה פגיעה משמעותית בתנועה.