זו הייתה שנה של שינוי, זו הייתה שנה של אתגרים וזו גם הייתה שנה של כיף גדול. הוד השרון נפרדת מ-2018 ואנחנו פה כדי לרכז את הכתבות שהכי אהבתם.

איפה הייתם כשאייל שוורץ יילד את אשתו?

אי אז בלילה קר בפברואר בתחילת השנה, מצאו עצמם אייל והילה שוורץ (32), תושבי העיר,  בלובי בניין המגורים בו הם חיים ברחוב רעות. הילה שעמדה ללדת סבלה מצירים מאוד חזקים, ואייל נאלץ לוותר על הרעיון לנסוע לחדר המיון ופשוט נתן "לטבע לעשות את שלו".  התוצאה לפניכם.

אייל והילה שוורץ עם התינוקת. צילום: אייל שוורץ

חייכו, מצלמים אתכם!

מסיבה די ברורה חיבבנו במיוחד את כתבת "תראו לי איפה מצלמות המהירות נמצאות". נכון לעכשיו ידוע על 6 צמתים בהם יש כוונה להציב מצלמות. הרשימה המלאה - בפנים.

לא חביבות | צילום: עידו ארז

531 - כל הדרך תל אביבה

מדי פעם קופץ איזה גולש שמתרעם על כביש 531 וטוען שזה טלאי חסר טעם בעולם מלא בפקקים. יכול להיות שהוא צודק. מצד שני, תראו לי נפש אחת בהוד השרון שלא נהנית לעלות על הכביש הזה. היום שבו הוכרז על פתיחתו לתל אביב ב-1 באוגוסט, הפך לפסטיבל אמיתי. תוסיפו לכך את העובדה שאפילו המהנדסת של הכביש, הפכה לסלב איזורי, ואידך זיל גמור. 

531 ממעוף הציפור. חופשיים סוף סוף | צילום: יאיר שגיא

בוקר טוב וייאטנם - ילד הפלא בדרך לאולימפיאדת הפיזיקה

זו הייתה השנה של איל וולך, תלמיד י"א ממוסינזון, שהוכיח בתחרויות שונות שבכל הקשור למוח, הוא יושב טוב עם הגדולים באמת. בין אם זה בוויאטנם, פורטוגל או אצלנו בטכניון, מתימטיקה, פיזיקה או כימיה - וולך יודע לפתור את הבעיה.

וולך. בגיל 12 כבר סיים בגרות 5 יחידות במתימטיקה | צילום: פרטי

אמיר כוכבי מול יפעת קריב בסיבוב השני

הכותרת אמנם צעקה אז כוכבי מול קריב, אבל מספיקה הייתה הצצה קצרה פנימה, כדי להבין שהוד השרון די מאוהבת בראש העירייה החדש שלה. ברוב של 29 אחוזי כוכבי מול 19 בלבד של קריב, כוכבי היה באנקר כבר בסיבוב הראשון, והנבואה אכן התממשה כשבועיים לאחר מכן. כוכבי ניצח בסיבוב השני בפער בלתי נתפס של 69 אחוזים אל מול 31 של יריבתו. סיבה טובה להיזכר באיך שזה נראה בזמן אמת.