טרגדיה: איש החינוך איתי פז הלך לעולמו עקב התקף לב אותו קיבל אמש (חמישי) ואותו לא שרד. 

צילום: פרטי

פז, שהקים את בית הספר האנתרפוסופי בחיפה, וחינך עשרות מורים ומורות בבתי הספר המחונכים בשיטת וולדורף (אנתרפוסופי), כיהן כמנהל אהוב בבית הספר תמר בהוד השרון, אשר כתב את תכנית הלימודים הייחודית של בית הספר. 

בהודעה אותה פרסם בית הספר נכתב: "בצער רב אנחנו נפרדים היום מאיתי פז, איש חזון ומחנך משכמו ומעלה. הלילה איתי לקה בהתקף לב ולצערנו לא שרד. משפחת תמר מחזקת את משפחתו" .

איתי פז ז"ל. צילום: פרטי

טל למפרט אחד ההורים מסר: "אין הרבה אנשים שעוד בחייהם יודעים שהם מלאכים.
במקרה שלך אתה היית מלאך שומר מדהים להורים ולילדים כאחד. תמיד היית לצד הילדים ודאגת שיהיה להם טוב ויהיו מאושרים. את מה שעשית בשבילנו לא נשכח לך לעולם.
"אתה היית המלאך השומר שלנו בבית הספר, מהיום אתה ממשיך לשמור עלינו, אבל מלמעלה. כנראה שהלב הענק שלך לא עמד בחוסר צדק שנעשה לך. אני מאחל לך שתנוח על משכבך בגן עדן".

ראש עיריית הוד השרון אמיר כוכבי ספד לו בעמוד הפייסבוק שלו: "הלם גדול הבוקר עם קבלת החדשות הקשות על פטירתו בטרם עת של איתי פז, איש חינוך מוביל בקהילת חינוך וולדורף בארץ ודמות מרכזית בקהילת בית ספר 'תמר' בהוד השרון בפרט. בשנה האחרונה הכרתי איש אמונה, מקצועי בתחומו שליבו נתון כולו לפרקטיקה בה האמין ובדרכה חינך. הלילה הלב הזה נדם.

אין מילים לנחם את משפחת פז הכואבת והאבלה, את אמו, אשתו, אחיו ואחותו ילדיו ונכדיו ושאר אוהביו. אנו מחבקים את קהילת בית ספר 'תמר' גם בשעות קשות אלו. תודה מיוחדת לצוות השירות הפסיכולוגי החינוכי על הסיוע הדחוף והמסור היום לצוות בית הספר ובעיקר עבור התלמידות והתלמידים". 

הפרידה מאיתי וטקס הלוויה יתקיימו ביום א' בשעה 14:30 בהרדוף.