כתב אישום הוגש נגד כוכב הילדים ותושב הוד השרון יובל שם טוב ("יובל המבולבל"), בגין החזקה ושימוש בסמים לצריכה עצמית ושלא לצריכה עצמית. 

יובל ("המבולבל") שם טוב. צילום: נועם יוסף

חוקרי משטרת 'לב תל אביב' שחקרו את הפרשה יחד עם היחידה המרכזית של משטרת מחוז תל אביב גילו כי שם טוב רכש מסוחר סמים העונה לשם מאור עלל, בן 28 מתל אביב סם מסוג קוקאין כבר ביוני האחרון. הרכישות, כך מתברר, קרו בכמה מוקדים, ביניהם מושב נווה ירק, בבית מלון בתל אביב, בקניון עזריאלי ובמקומות נוספים.

בחקירתו הודעה כוכב הילדים כי הוא אכן משתמש בקוקאין ברגעי משבר. עוד טען הכוכב כי סוחר הסמים הציע לו לרגוש סמים במסיבה, ולדבריו הוא רכש קוקאין לפחות כ-50 פעמים מהסוחר המוכר. בנוסף, עולה מהחקירה טענה ובה שם טוב ציין כי יתכן שהקוקאין לא היה ב"רמה גבוהה" וגרם לו לכאבי בטן.

על פי כתב האישום, ב-14 במאי רכש מהסוחר שלו שני גרם קוקאין תמורת 2,000 שקלים. בפעם אחרת בשעת לילה מאוחרת הוא רכש שלושה גרם קוקאין בקניון עזריאלי. בין היתר הוא גם רכש קוקאין בבית מלון מאותו אדם. המקרים היו בסוף 2017, בינואר השנה, וביוני השנה. התמורה בכל פעם נעה בין מאות רבות של שקלים לכמה אלפי שקלים בודדים בכל רכישה. המשפט של שם טוב צפוי להתחיל בחודש פברואר 2019.