אירועי  60+ לבני הגיל השלישי, יצאו לדרך בהוד השרון: הופעות, הרצאות, סרטים, אירועים ומפגשים, יוצעו לאורך השנה לתושבות ותושבי הוד השרון הוותיקים. 

צילום המחשה: shutterstock

עיריית הוד השרון פתחה בשבוע שעבר בסדרת האירועים לבני הגיל השלישי, 60+ "אירועים שרואים אותך". האירועים מוצעים בחינם לתושבות ותושבי העיר הוותיקים בשיתוף עם אגף הרווחה והשירותים החברתיים, מרכז האומנויות הרב תחומי, רשות הספורט העירונית ומרכז הוד לוותיקים והספרייה העירונית. 

מאות תושבים וותיקים נהנו באירועי הפתיחה ממופע של הסטנדאפיסטית איילת כתב שעוסקת בהומור בהתמודדותה עם מחלת הסרטן, מהרצאות בנושאי תזונה והתמודדות עם משברים. צפו בקומדיה "לחגוג את החיים", בכיכובן של שירלי מקליין וג'סיקה לאנג. שרו בציבור עם שאולי אגמי והשתתפו במופע טברנה יוונית בליווי נגנים והזמרת רוחל'ה אלה. 

ראש עיריית הוד השרון אמיר כוכבי, הבטיח למשתתפי האירועים כי מדובר באירועים שמהווים את יריית הפתיחה לשורה של פעילויות שייערכו לכל אורך השנה. "יזמנו את אירועי הוותיקים מתוך תפיסה של מחויבות העיר לוותיקיה ועל מנת לספק לוותיקות ולוותיקים, פעילויות העשרה ופנאי רבות ומגוונות. בשנה האחרונה פילחנו אוכלוסיות וצרכים כדי לייצר תרבות, חינוך ותעסוקה שתומכים כל אוכלוסייה וצרכיה ובמקביל מקדמים בעיר תפיסה של רב גילאיות בתחומים המשיקים לכלל האוכלוסיות". 

לכבוד השקת האירועים, אף הושק לוגו מיוחד שילווה את כל פעילויות העירייה לתושבים הוותיקים.