"שבוס השרון", התארגנות משותפת בשרון להפעלת תחבורה בסופי השבוע, יוצא לדרך לנסיעת "פיילוט" בשבת הקרובה (ה-1.6) לחוף פרישמן בתל אביב. האוטובוס יצא בשעה 10:00 מכפר סבא, יעבור בהוד השרון ומשם יגיע לחוף הים. נסיעה חזרה תצא בשעה 15:00. על מנת להצטרף לנסיעה יש להצטרף לאגודת "שבוס" הארצית בעלות של 20 שקלים ולהירשם מראש. חברי אגודה קיימים יוכלו לעלות על האוטובוס בתשלום של 20 שקלים לנסיעה הלוך חזור.

נוסעים לים גם בשבת | צילום אילוסטרציה: שאטרסטוק

היוזמה היא איחוד של מיזמי שבוס בשרון: שבוס כפר סבא, שמקדם סגן ראש עיריית כפר סבא, עילאי הרסגור-הנדין, ושהחל את פעילותו בהפעלת אוטובוס לילה לתל אביב, ופעילות של שני תושבי השרון: יונתן אלקובי מהוד השרון ועידו רוזנטל מכפר סבא.

יונתן אלקובי, יוזם "שבוס השרון": "אנחנו מתרגשים לקראת העובדה שזה סוף סוף קורה. נכנסנו לתהליך הזה לפני חודש וחצי וחברנו להתארגנות שהיתה בכפר סבא, והנה כבר האוטובוס הראשון של השרון יוצא לדרך".

סגן ראש עיריית כפר סבא ומחזיק תיק התחבורה, עילאי הרסגור הנדין: "שיתוף פעולה אזורי הוא הדרך הטובה ביותר לפתור בעיות תחבורה. יוזמת שבוס השרון היא צעד נוסף, ובהחלט לא האחרון, על מנת לאפשר לתושבי כפר סבא, הוד השרון ושאר ערי השרון חופש תנועה בסופי השבוע. בשבת הקרובה לא נצטרך רכב פרטי או מונית יקרה על מנת להגיע לים. אני מזמין אתכם להצטרף לשבוס בעלות סמלית של 20 ₪ ולנסוע לבלות איתנו".

תחנות איסוף:

10:00 כפר סבא – בגין פינת משה סנה

10:10 כפר סבא – תחנה מרכזית

10:15 כפר סבא – קניון ערים

10:25 הוד השרון – סוקולוב פינת נחשון

10:30 הוד השרון – כיכר מגדיאל

10:35 הוד השרון – רמתיים פינת הבנים

10:40 הוד השרון – רמתיים פינת ז'בוטינסקי

להרשמה לקו: לחצו כאן