באחת הבשורות לה ציפו יותר בעיר, מונה מנכ"ל חדש לעיריית הוד השרון. רן היילפרן, סמנכ"ל הכספים והתפעול בתאגיד השידור הישראל "כאן", ייקח על עצמו את התפקיד שמהווה את המשרה התפעולית החשובה ביותר בעירייה. 

מינוי במשקל כבד. היילפרן עם כוכבי | צילום: פרטי

מינויו של היילפרן, תושב הוד השרון, נשוי ואב לארבעה, אושר היום (ה') פה אחד בוועדה למינויי בכירים בעיריית הוד השרון, והוא ייכנס בתקופה הקרובה לתפקיד מנכ"ל העירייה. היילפרן בעל תואר ראשון בכלכלה, תואר ראש נוסף במשפטים וכן תואר שני במנהל עסקים, כולם מאוניברסיטת תל אביב

היילפרן סא"ל במילואים ובעל היכרות טובה עם עיריית הוד השרון מתוקף תפקידו כמפקד יחידת הקישור של הוד השרון בפיקוד העורף בחמש השנים האחרונות.

מהיילפרן נמסר כי הוא מודה לראש העיר, אמיר כוכבי, על האמון שנתן בו וכי הוא יפעל יחד עם מנהלי ועובדי העירייה להמשיך ולהוביל את הרשות המקומית למתן שירות מצוין לתושבי העיר.

ראש עיריית הוד השרון, אמיר כוכבי, מסר כי הוא מברך על כניסתו של היילפרן לתפקיד ומאחל לו הצלחה רבה וכי הוא מודה למנכ"לית היוצאת, חנה גולן על תרומתה לעיר בשנותיה בתפקיד ועל נכונותה לסייע בתקופת המעבר מהבחירות ועד כניסת המנכ"ל החדש.

בעזיבתה של גולן, נעלם למעשה אחד השרידים הבולטים של תקופת חי אדיב. יש לציין שהמשך כהונתה לתוך זו של כוכבי, הפתיע רבים, לאחר שגולן כבר קיימה מסיבת פרישה. כוכבי, כאמור ניצל את הזמן, כדי למצוא מחליף ראוי כהיילפרין ובמקביל לשימור על היציבות בעירייה.