אירועי שבוע הגאווה בהוד השרון ייפתחו ביום א 16.6: בשעה 08:00 תתקיים הרצאה לעובדי עיריית הוד השרון בנושא: "לא כמו כולם?" עם המרצה: עופר יהודה. מפגש חוויתי העוסק בקהילה הגאה כחלק ממרקם החברה הישראלית. ההיסטוריה של הקהילה, ציוני דרך משמעותיים במאבק להכרה ושוויון וניפוץ מיתוסים וסטריאוטיפים.

צילום: עירית הוד השרון

עוד באותו היום, בשעה 18:00, יתקיים שיח בנושא "קהילות שוליים" בקהילת הלהט"בים וידונו הנושאים הבאים: פעילות ארגון הנוער הגאה, תחומי דתיות, אלוואן (חברה ערבית) וטרנס. האתגר שבהצטלבות זהויות בקהילת הלהט"ב. המפגש יתקיים בבאר, רחוב בן גמלא 28.

בשעה 20:00 יעביר גל אוחובסקי, מייסד שותף ונשיא ארגון הנוער הגאה את ההרצאה: הנוער הגאה על המפה. ההרצאה תספר על הסיבות להצלחת המהפכה הגאה בישראל ואוחובסקי ישתף את המאזינים בסיפורו האישי וסיפורו של הארגון. ההרצאה תתקיים במרכז האומנויות הרב תחומי, דרך כפר הדר 33. כרטיס: 20 ₪ לרכישה, מחלקת תרבות אירועים ונוער: 09-7759615

ביום שלישי 18.6 תתקיים פעילות ערכית בכל תנועות נוער בנושא קבלת השונה

ביום רביעי 19.6 יתקיים מפגש חוויתי ומעורר השראה בנושא: הומו זו לא קללה. מפגש שיעסוק במיניות ומגדר לקבוצות המנהיגות בבתי הספר בעיר.  

יחתום את אירועי שבוע הגאווה הפנינג קהילתי, אירוע למשפחות, שיכלול מגוון מוקדי פעילות בהובלת אומני הקהילה הגאה: אומני  שיגי, מופע מוזיקאלי עם דניאל מריומה, שעת דראג סיפור עם גיל נוה ועידו עברני- קריסטינה פוקס אשר יופיעו בפני ילדים והורים בגרסה צבעונית ונוצצת לסיפור הילדים המוכר ״דירה להשכיר״ מאת לאה גולדברג, דוכן ספרים אינטראקטיבי עם דנה רייך, הסופרת והעורכת של הספר ״ביקור בבית של הדר ששם כמעט הכל מותר״, מופע ליצנות אורבנית  עם ליזה פוטרמן- סימי הליצנית יחד עם נחמה פרל - נחצ׳ה, סדנת תיפוף 3 מקלות עם נועה הלוי, סדנת הכנת שייקרים בצבעי דגל הגאווה הגאווה, בועות סבון וקיר גרפיטי.

האירוע יתקיים ביום שישי 21.6 בשעה 17:00 בפארק 4 עונות, הכניסה חופשית וכולם/ן מוזמנים/ות להגיע.